Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogos volt ez a döntés?

Jogos volt ez a döntés?

Figyelt kérdés

2 éve ballagtam el középiskolából és mindig egy csendes visszahúzódó tagja voltam az ottani osztályközösségnek

Ballagás után szerveztek osztálytalálkozokat de nekem nem volt jo sosem idoben mert dolgoztam utána meg ugy elmaradt nekem,hogy kovessem a csoport eseményeit,mindig olyan voltam,hogy szivesen mentem valahova ha hivtak de magamtol nem igazan mentem mert visszahuzodo voltam igy jol esett ha valaki megkerdezte hogy nekem is lenne e kedvem jonni vagy hivott magával,egy szo mint száz 2 év alatt nem jott ossze a találkozás veluk de szivesen olvastam a csoportot hogy kivel mi tortenik,sosem bantottam senkit inkabb egy csendes megfigyelo voltam,de igy rá 2 evre valaki megelégelte gondolom ezt a helyzetet és kirakott a csoportbol ami nagyon bánt mert nem szeretném ha haragudnanak rám...szerintetek jogosan rakott ki?


2023. aug. 20. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Én ezeket a kirakásokat sose értettem, mit zavar valakit egy inaktív tag.

De akit zavar annál jogos lehet, hogy csak azokat akarja ott látni, akik aktívak is.

Ha szeretnéd, akkor írj nekik, hogy mennél a következőre és vegyenek vissza

2023. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
Teljesen jogos. Nem vagy része a közösségnek, nem is teszel azért hogy belekerülj, mi közöd hozzá hogy mit csinálnak, mit beszélnek?
2023. aug. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez marhaság kettes. Egy osztály az egy közösség, és ezen az sem változtat, ha évek múlva nem aktív valaki a közösségi médiában.
2023. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Én is az elsővel és a hármassal értek egyet. Minden közösségben vannak csendes, visszahúzódó emberek, akiket ugyanúgy kedvelhetünk, mint másokat.
2023. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ennyi erővel 1 ismerősöm se lehetne az FB-n, és 1 csoportnak sem lehetnék a tagja. Egyáltalán nem jogos. De én nem tekernék ilyenek után...
2023. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem kettős mércét alkalmazol magaddal és másokkal szemben. Elmismásolod, hogy te miért nem mentél el a találkozókra 2 év alatt, nem írtad, hogy beszélgetnél velük, de várod, hogy téged hívogassanak mindig, hátha egyszer majd méltóztatsz időt szánni rájuk! A másik hogy te csendes megfigyelőnek állítod be magad, de valójában mások beszélgetnek, te nem reagálsz semmit, hallgatózol, vagy nem is olvasod a dolgokat... nem biztos, hogy ezt mindenki így interpretálja, hogy téged érdekel, mi van velük, és olvasgass csak nyugodtan...

Ahogy felnősz, majd rá kell jönnöd, hogy ne mindig abból indulj ki, hogy te a csendes visszahúzódó vagy és mindenki hozzád alkalmazkodjon, meg amikor nemtom hány alkalommal visszautasítottad őket, még mindig teperjenek utánad.

2023. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%

Ha miattad csúszott 2 éven keresztül akkor jogosan. Olyan nincs, nem létezik, hogy 2 év alatt egyszer sem tudtál egy időpontra igent mondani. Amúgy örülj szerintem, hogy eddig tűrték a miattad való csúsztatgatást és nem a hátad mögött új csoportban szervezték le vagy raktak ki előbb.

Nálunk az volt, hogy januárban meglett a csoport mindenki beleírtam, hogy előre láthatólag melyik hónap melyik része lesz a megfelelő és utánna meglett az időpont, hogy júli x. Aki jön jön aki nem nem.

2023. aug. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Nem volt jogos.. Attól hogy csendesebb voltál még a közösség tagja vagy.

Valaki nem így gondolta.. És te mégis ilyen "kis senki" emberekkel akarsz ezek után is találkozni és nézni a blődségeit? Ha meg tényleg emiatt tettek ki téged az meg egy gusztustalan dolog. Lényegtelen már,vedd őket semmibe már nem is tartozol hozzájuk..


Nálunk érettségi után törölték is a csoportot..


Ha nem volt összetartó a közösség akkor feleslegesek is ezek a találkozók.

Ezek a találkozók sokszor már csak a méregetésről szólnak: Na most én ennyit keresek,itt végeztem egyetemet,ezt vettem azt vettem....


Nálunk is már évek óta szervezik,de én meg rohadtul nem akarok részt venni, mert nem akarom hallgatni a fidesz propagandista tanáraink szövegeit hogy milyen jól élünk... Mert kb évekig ezt hallgattuk hogy XY meg XY nem fogja semmire vinni. Hát rábasztak mert többre vitték mint ők...

2023. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem jogos. Es nem voyeur-kodsz a csoportban, csak egy elegge passziv tag vagy. De ez butasag es bunkosag volt.
2023. aug. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#7 szerintem megtartották a találkozókat, nem maradt el, én azt veszem ki a kérdésből, csak a kérdezőnek volt mindig valami elfoglaltsága.


Egyébként felesleges ezen agyalni, kérdező, gondolom csak van 1-2 ember, akikkel jó vagy úgymond jobb viszonyban voltál, szerintem írj azoknak pár sort, ha mindenképp szeretnéd tudni, bár én így ilyen után, hogy csak így kidobnak a csoportból, magasról leszarnám őket, akkor is, ha addig érdekeltek a velük kapcsolatos dolgok.

Amúgy az is csoda, hogy egyáltalán sikerült összeszervezniük valamiféle talit, nálunk még a hagyományos 5 éves tali sem volt megtartva, mert nincs rá igény....

2023. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!