Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jelenthet valamit ha varok a...

Jelenthet valamit ha varok a szobelire es az egyik tanarom rammosolyog es rambolint?

Figyelt kérdés
Most potvizsgazom, mert sokat hianyoztam es logtam.
2023. aug. 22. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Ez ennyi infóból akár egy üdvözlő biccentés is lehet. Ne bízd el magad, hogy nyerd ügyed van, ha ugyanúgy semmit nem tudsz, nem fognak átengedni.
2023. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudtam azert valamit mert a nyarat vegig tanultam, es hulye nem vagyok. Ereztem is h nem lesz annyira rossz, viszont ez a tanarom a tavalyi potvizsgamon ugyanezt tette. Tavaly tanar valtasok voltak is az osztaly fele bukott.
2023. aug. 22. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Már az eredményre vársz? Ha annyira nem tudtad volna, hogy megállítanak és segítő kérdésekre sem tudtál volna válaszolni (gondolom pótvizsgán nincs pót tétel húzás), az lenne sikertelen. Ha tanultál, tudtál valamit mondani, akkor nincs okod aggódni.
2023. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shaddark ***** válasza:
Szerintem átmentél :)
2023. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy szurkol neked
2023. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"ez a tanarom a tavalyi potvizsgamon ugyanezt tette"


Majd írd meg, hogy a jövő évi pótvizsgádnál is ugyanezt tette-e?!

2023. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!