Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány az osztályba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályba, aki régóta tetszik, nem merem neki elmondani, mert nem tudom mi lenne a válasza! Reakciója. Nem tudom hogy bejövök-e neki, de rámmosolyog, beszélgetünk, mellém ül. "? "

Figyelt kérdés
Szégyenlős vagyok, nem merem neki elmondani, hogy mi a szitu. Szerintetek mit csináljak? Félek hogy az osztályba mindenki megtudja. 13F
2018. ápr. 14. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
28 vagyok... Volt egy ilyen lány az én osztályomban is mikor 13-14 voltam. Ugyanígy nem mertem lépni mint te. Az idő telt, az iskolának vége lett, mindenki ment máshova. Ez a lány azóta Londonban él és nekem minden egyes nap eszembe jut, hogy miképpen alakult volna az életem, ha legalább csak közeledek felé. Lehet elutasított volna, de legalább tisztán tudnám most, nem azon gondolkoznék 15 éve, hogy mi lett volna ha.....
2018. ápr. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az előzőnek a válasza egy igencsak szép, ösztönző üzenet! Szerintem mindenképpen beszélj vele!
2018. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem,hogy ha akarok valamit lépni kell. De most hogy mondjam el nek? Hol? Mikor? Vagy irjam meg neki?
2018. ápr. 15. 22:27
 4/5 anonim válasza:
Semmiképp ne üzenetbe írd meg neki, hívd meg valahova legyetek kettesben és úgy mond el neki. Sok szerencsét:D
2018. ápr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy kis faluba lakok, itt nincsenek parkok, kávézók.
2018. ápr. 15. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!