Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Másoknak is van gyomoridege...

Másoknak is van gyomoridege az iskolakezdés miatt?

Figyelt kérdés

Sajnos nálam a menstruáció erősebb vérzéssel jár, mint az átlagnál.A nőgyógyász nem lát rendellenességet, egyszerűen "ezt kaptam".


Az egyik tanáromnál ez problémát okoz.

Alig akarja a diákokat kiengedni wc-re.Ugyebár, nála engedélyt kell kérni.

Volt,hogy nem adta meg nekem,de én akkor is mentem, mert ki kellett mennem.Visszaérve meg kérdőre vont teljesen flegma, bunkó stílusban .Nyilván visszaszóltam neki,mert igazságtalannak éreztem a hangnemet és a stílust, amit megengedett magának, mire szaktanári figyelmeztetőt adott,hogy "tiszteletlenül" beszéltem vele.

Az egész osztály előtt nem akartam magyarázkodni.


Nem egyszer fordult már elő.Volt,hogy dolgozat alatt kellett kimennem és meg is gyanúsított,hogy puskát nézek, azért voltam olyan sokáig a mosdóban.


Ráadásul nem is férfi, aki netán nem ismerné a női testet,hanem nő.


Szóltam anyunak is róla, de ő azt mondta, lehet rossz napja volt.De, a következő esetnél bemegy, beszél az igazgatóval.



Remélem,hogy felmond vagy kirúgják,de sajnos oktatni fog minket.Szerencsére már végzős vagyok, emiatt sem akarok iskolát váltani így utolsó évben.


Meglátom, akár a folyosón, bárhol, rosszul vagyok tőle.

Nyilván, nem mutatom ki, hanem nyelek és felveszek a pókerarcot, felszín alatti énem, megtudná tépni.


2023. aug. 30. 13:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%
Nincs. 42/f
2023. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
26%
Én már nem vagyok iskolás, mégis útállom ezt az időszakot... F
2023. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
29%

Azt a patkányféreg tanárt én a rendőrségre vinném kiskorúak veszéyeztetése és foglalkozás körében elkövetett, hatalommal való visszaélés miatt.

Hülyére pofoznám.

2023. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
20%
Szóval szintén, pedig már kimaradtam.
2023. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
40%
Ezúton és itt üzenem minden tanárnak, frissdiplomás tanárként: Ha BÁKIRŐL megtudom, hogy nem engedi ki a gyerekeket vécére, velem gyűlik meg a baja.
2023. aug. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%

megértelek. esetleg mikor megjön, akkor próbálj meg "dupla" védekezést. legnagyobb tampon. (zöld színű), plusz tegyél be ejszakai betétet.


ez a két legvastagabb védelem csak kibír pár órát.

mikor órád van ezzel a tanárral, akkor előtte is tampon + betét. legvastagabb. csak rendben lesz arra az 1x vagy 2x 45 percre, amíg ezzel a tanárral vagy.


mit tanit?


24N

2023. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
64%
5-ös. én nem vagyok tanár, de így érzek.
2023. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is erős vérzésem volt\van világ életemben, ezért bocsánat előre is, amiért negatív véleményt fogok írni neked:


Szünetben oldd meg. 45 percet bármelyik maxi betét röhögve kibír.

Ha pedig tampont használsz, akkor válassz extrát (O.B. drága, de az a legtutibb az első napokban. Nekem 12 órás munkám van, betéttel 3 óránként, tamponnal 5-6 órát kibírok cseréig).


Más is meg tudja oldani.

2023. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
41%

3-as vagyok, aki leértékelt, írjon már nekem és rendbe teszem a fejét...

Igen, mocskolék patkányféreg az a tanár aki a gyerekeit nem engedi ki pisilni vagy mensi kapcsán lányokat a mosdóba, lehet hasmenése is valakinek. Szétszaggatnám ízekre. Te meg aki lepontoztál, rajta, írj privit. Legyél bátor.

2023. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
73%
a többieket kiengedi wc-re?
2023. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!