Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan illeszkedjek be,...

Hogyan illeszkedjek be, szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a 9.-et, gimibe járok, de még mindig nem szereztem barátokat, nem beszélek senkivel az osztályból. Rajtam kívűl már mindenki talált barátokat, beszél is valakivel. Általánosban is mindig én voltam az, akit mindig kihagytak valamiből, nem akart senki se barátkozni velem.

Hogyan tudnék én is barátokat szerezni? Más ismerőseim is, akik most mentek új iskolába, mondják, hogy már jóban vannak pár emberrel, de én ez az egy hét alatt nem is beszéltem senkivel az osztályból…


2023. szept. 9. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
9%

Verset, dalt kell szerezni. A barátságok kialakulnak az egy hullámhosszon levõ emberek közt.

Ha nincs ilyen az osztályban akkor bukta. Nem kell semmit eröltetni. Inkább járj el olyan helyre, ahol hasonló érdeklõdésū emberekkel találkozol.

2023. szept. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 jázminhollosi válasza:
95%
"nem beszéltem senkivel" Egyáltalán odamentél valakihez vagy azt várod h valaki odamenjen hozzád? Nem nehéz dolog ez. Menj oda valakihez aki szimpatikusnak tűnik. Mond neki azt pld h nagyon tetszik a felsoje és hogy lenne kedve beszélni instán vagy valami. Gondolom vagy 20-an vagytok az osztályban kb. Ennyi emberből biztos h találsz egy barátot. Bár azért figyelj oda kiben bízol meg..
2023. szept. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj oda azokhoz akik szimpatikusak, érdeklődj: hogy vannak, milyen napjuk volt, melyik tárgyról mi a véleményük, mit szeretnek, hova járnak, bármi...
2023. szept. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit tettél annak érdekében, hogy barátokat szerezz? Semmit? Akkor az, hogy még nincs barátod, ennek a következménye. A barátságokért tenni kell egyrészt, másrészt ha már van barátság, azt ápolni kell...
2023. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!