Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Így illetlenség elmenni...

Így illetlenség elmenni osztálytalálkozóra? Van értelme?

Figyelt kérdés
Szerintem véletlen hívtak meg, mert ide csak 9. osztályosként jártam. Nem nagyon ismerkedtem ott össze senkivel hosszútávon és 2015 óta nem beszéltem az égvilágon senkivel. Nem is ismernének meg. Amikor elmentem az osztályból akkor senkinek nem szóltam és úgy vágtak ki az messengeres osztálycsoportól, mint macskát sz*rni. Én sem emlékszem igazán onnan senkire, max 1-2 ember jut eszembe.

2023. szept. 9. 15:38
A kérdező szavazást indított:
Illetlenség és nincs semmi értelme elmenni
Illetlenség de szerintem van értelme elmenni
Nem illetlenség de nincs semmi értelme menni
Nem illetlenség és van is értelme menni
34 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha hívtak, akkor nem illetlenség. De ha nem vagy senkire se kíváncsi onnan, akkor nem muszáj elmenned.
2023. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy véletlenül hívtak meg. Ha van olyan akivel meg is szívesen talalkoznal menj el, ha nincs olyan, akkor felesleges. Feszengeni idegenek között nincs értelme.
2023. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
én két évig jártam az első középsuli osztályba, régen letudtuk a sulit 30 múltam, nemrég halt megy volt akkori osztálytárs, akkor akart egy régi másik bevenni mert gyűjtötték ki ad be virágra pénzt. be se léptem, nem si adakoztam. nem sokáig voltam része a közösségnek, ne ilyenkor találjanak meg ennyi idő után
2023. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, hogy szeretnél-e vagy sem. Ha hívtak nem illetlenség, de ha nem szeretnél mert nem látod fontosnak, az se baj.
2023. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Semmi értelme elmenni ha ilyen hosszú ideje nem beszéltél közülük senkivel. Olyan mintha idegen közé mennél.
2023. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szívesen beszélgetnék 1-2 emberrel, de igaz, hogy olyan mintha idegen közé mennék... Még meggondolom.
2023. szept. 10. 00:19
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt egyszerű eldönteni. Ha van kedved menj, ha nincs, maradj otthon. Nem illetlenség egyik sem.


Én is két középiskolába jártam, az egyik társasággal 3 évig (nyelvi előkészítő + 2év), a másikkal 2 évig (középsuli utolsó két éve, érettségiig). Az első osztályom találkozóira mindig elmegyek, mert ott jól érzem magam, a társaság a mai napig tartja a kapcsolatot egymással (25 év telt el), a másik osztályra nem vagyok kíváncsi, ott már a középiskolai évek alatt is csak a veszekedések mentek meg a klikkesedés, én meg kvázi jöttment idegen voltam. Na, az ő osztálytalálkozóikra nem járok.


A te döntésed, hogy mész-e.

2023. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!