Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit mesélnél 10 vagy 20 éves...

Mit mesélnél 10 vagy 20 éves osztálytalálkozón?

Figyelt kérdés
általánosból 20 éves osztálytalálkozót szerveznek,ilyenkor illik röviden összefoglalni az életed azóta. gondolkozom mit mondhatnék?apám pont 8. utáni nyáron meghalt,ez miatt is 4 középsuliba jártam,16 évesen boltba dolgoztam,érettségiztem,20 évesen anyámmal megszakitottam a kapcsolatot,22 évesen mamám meghalt,senkin nem volt,párommal összejöttünk,kocsi,jogsi,közben vagy 5 albérletben éltünk,10 év alatt,most várjuk a harmadik gyereket,és 20 éves hitel házra,közben anyja,apja,mamája meghalt.gyerekeket és házunkat csak mamája érte meg,nem is tudtuk kivel megosztani az örömöt nagyon. munkája ugyanaz,én ezalatt még nem dolgoztam gyerekek óta,vannak tervek,de csak égetem magam,mégis miről beszéljek? igaz sokan onnan még abban a faluban élnek és ott nevelte a gyerekét is,van akinek még nincs gyereke.,pedig egy korosztály vagyunk. veletek mi történt 10 -20 év alatt? mindenki érdekel
2023. szept. 13. 04:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenfélét, ami eszembe jut.
2023. szept. 13. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
El sem mennék. Amikor még abban a faluban éltél, arról tudnak (apukád halála, stb), a többihez semmi közük.
2023. szept. 13. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Hát ne haragudj de nem ezt kell mesélni. Nem hiszem hogy egy örömteli találkozón felkellene sorolni a halál eseteket. Meg a hitel sem oda való téma. Ehhez senkinek semmi köze.

De beszélhetnél a férjedről milyen jól megvagytok. Vettetek házat amit csinosítgattok mindig. Illetve a gyerekeidről milyen ügyesek, okosak, hány évesek. Az új babáról fiú lesz vagy kislány. Végül is ez történt veled( férj, gyerekek, ház)

Ezek tök átlagos dolgok. Végülis egyszer mindenki családot alapít.

Viszont nem tűnsz valami boldognak. Ezzel kellene kezdened valamit.

2023. szept. 13. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem mentem el. Aki érdekel, azzal tartom a kapcsolatot.
2023. szept. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is hagyd ki a hitelt, meg a haláleseteket, meg azt, hogy nem dolgoztál a gyerekek óta, ezekhez senkinek semmi köze. Ahogy az előttem szóló is írta, a pozitív boldog dolgokat emeld ki.

Nekem is úgy tűnik, hogy kicsit leírod magad, magatok. Jó családnak tűntök, akik kitartanak egymás mellett, jól megvagytok nagy támogató család nélkül is, azért ez nagyon sok!

Amúgy tökre nem kell mindent elmesélni, meg van az az embertípus, aki megérzi rajtad, hogy bizonytalan vagy, elkezd faggatni, utána meg azon csámcsog.

Èn elmentem a 10 éves osztálytalálkozóra, nem volt túl jó élmény, el is döntöttem, hogy többet nem megyek el. Manapság már nem ugyanaz a feeling mint anyáink idejében volt, most már nagyjából mindent megtudsz két kattintással a másikról, nagyjából azt, amit el is mesélnek az emberek.

2023. szept. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Semmit nem mesélnék, mivel nem vagyok mesemondó. Az életéhez semmi közük, a többségükkel nem beszéltem 10+ éve. Magamat ismerve el se mennék, nem vagyok rájuk kíváncsi.
2023. szept. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
Volt, de nem hívtak meg. Bizonyára emlékeztek, hogy tizenéve is mondtam, hogy úgyse mennék.
2023. szept. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Először is ha nem szeretnél elmenni osztálytalálkozóra akkor nem kell.

De ha elmész, az osztálytalálkozónak nem az a célja hogy te részletes történetet mondj el minden részlettel.

Plusz kicsit azt látom hogy negatívan állsz hozzá az életedhez ami osztálytalálkozótól függetlenül rossz dolog.

2023. szept. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Imádok osztálytalálkozókra járni, az általános iskolás még jobb szokott lenni, mint a gimis. Nem kell az egész életedről mindenki előtt beszámolni. Férjhez mentél, most várjátok a harmadik gyereket, x településen laksz, ennyi. Ha valaki rákérdez a munkára "Most a gyerekek miatt nem dolgozom." Nem kell túlragozni.

Viszont ahogy halad előre a buli, mindig kialakulnak kisebb, bizalmasabb beszélgetések, amikor már nem a vetítés van, akkor elmondhatod, ami a szívedet nyomja.

2023. szept. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Na én pont ezért nem megyek, elég volt 8 év abból a kretén bandából,ki a franc kíváncsi a kolykeikre meg hogy ki terhes eppen. Childfree forever
2023. szept. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!