Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire gyakori hogy a...

Mennyire gyakori hogy a lányokat fogdossák a fiuk a suliban? áltanos vége felé/közép kezdete felé

Figyelt kérdés

minden osztályban van egy lány akit fogdosnak?

és egy osztályban csak egy lányt, vagy többet is?

nagyon csinosnak kell lennie, hogy fogdossák/hozzá nyuljanak a fiuk?

tudom lehet fura ez a kérdés de ismerek 1-2 lányt akikkel ezt teszik és vannak ilyen gondolataim :/


az én osztályomban nem volt ilyen.


ezek után kiábrándulnak a lányok a másik nemből? általábban ők a biszexuális lányok?



2023. szept. 21. 18:43
 1/7 A kérdező kommentje:
illetve még nagyon rossz ez a lányoknak?
2023. szept. 21. 18:45
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Ne legyen ilyen! Ha férfi akarsz lenni akkor védd meg a lányt akit ilyen atrocitás ér. Nagyobbat fogsz a szemükben nőni, mintha te is beállnál a fogdosók sorába.
2023. szept. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Velem történt ilyen az illető háromszor is megsimogatta a seggem és én nem mertem neki semmit mondani csak álltam remegve pedig legszívesebben már elsírtam volna magam.

Ez egy éve történt azóta a csávó kapott volna egy jó kis parasztlengőt...

2023. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Ettől nem változik meg senki szexualitása. A fiúk később érnek és emiatt sokkal gyerekesebbek ebben a korosztályban, ezért szoktak a lányok ilyenkor jóval idősebb barátokat szerezni azt hangoztatva, hogy mennyivel érettebbek (és fordítva azért könnyű az általános iskola tetejéről lányokat szerezni, mert szinte könyörögnek érte, hogy legyen egy gimis vagy egyetemista sugar daddy, aki kocsival behordja őket, meg este a közös házifeladat megoldás után ágyba[n ( ͡° ͜ʖ ͡°)] dugja).
2023. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azért vannak csendes és normalisabb fiuk is altalanosban. akik csak egymassal hulyulnek max.
2023. szept. 21. 19:16
 6/7 A kérdező kommentje:
es 3-as valaszolo, nagyon szomoru volt olvasni de sosem szabad annyiban hagyni :(
2023. szept. 21. 19:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem csaj vagyok de engem fogdosott csaj akaratom ellenére, iszonyú irritáló volt, aztán senki nem vette komolyan..
2023. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!