Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Melyik gimiibe/közép suliba...

Melyik gimiibe/közép suliba menjek tovább tanulni Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

Átlagom olyan 4 es körül van

Nem tudom mi szeretnék lenni így azt sem tudom melyik iskola lenne jobb a számomra



2019. szept. 28. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben biztos a Krúdyba mennék, ha felvennének.
2019. szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a Kölcseybe jártam, ott elvárták a jó átlagot, viszont ez később az érettségi eredményeimen meg is látszódott. Inkább humán beállítottságú suli, nyelvek szempontjából jó választás, közösség esetén nem igazán.

A Krúdy is nagyon jó ha reál beállítottságú vagy, de ott is rengeteget kell tanulni, jól kell teljesíteni.

Ha nem tudod mi érdekel, válassz egy átlagosabb gimit, Vasvári és a Zrínyi is ilyen, általános osztályokkal. Vannak szakgimik, mint pl a Széchenyi és Zay, nézz szét a honlapukon. Az ÉVISZ, Kossuth, Szent Imre sem rossz, menj el majd nyílt napokra:)

2019. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én a Sipkayt ajánlom neked kereskedelmi marketinget még hozzá
2019. szept. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Krúdys vagyok, ide szerintem nem vennének fel 4es átlaggal. Tavaly év végén 4.70-4.90 körül volt az osztályátlagunk. Mármint úgy mindenkinek minden tantárgyból összesen.

Itt azért elég magas a követelmény.

Szerintem is Zrínyi, vagy Vasvári.

2019. okt. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Krúdys vagyok, ide szerintem nem vennének fel 4es átlaggal. Tavaly év végén 4.70-4.90 körül volt az osztályátlagunk. Mármint úgy mindenkinek minden tantárgyból összesen.

Szerintem is Zrínyi, vagy Vasvári.

2019. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!