Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha beteg vagyok és...

Mit tegyek ha beteg vagyok és senkitől se kapom meg az anyagokat?

Figyelt kérdés

12es vagyok technikumon, még van hátra 1 évem. Az osztályomban valamiért rettentően utálnak 9.óta a többiek. Kibeszélnek, kinevetnek, de komolyan a semmin, mert semmit se csinálok vagy mondok. Igazából nem is ez a problémám, hanem volt egy csaj akitől több éven át elkértem a leckét, de idén mikor elkértem benyögte hogy nincs otthon holnap elküldi de hiába köszöntem csak rá, elv meg se nézte, bár kétlem.


Mit tegyek ha akárhányszor beteg leszek senki se fogja elküldeni?


Stréber vagyok bevallom, jó egyetemre akarok majd kerülni, mellesleg a havi ösztöndíj is rohadt jól jön.


Sose ártottam nekik, sőt... a legtöbbször ellenlezőleg történtek a dolgok.


Mástól is elkértem a leckéket de azt mondta egyik nap nem volt semmi csak doga (a dogáról tudtam) meg másnap meccsen volt.


Mástól meg nem tudom elkérni, tőle meg nem fogom mert tudom hogy nem szokott jegyzetelni.


Elég szar osztályom van.. ugyanis egy osztályban 2 szak van. A másik szakon vannak a barátnőim így szakmai részről full egyedül maradtam.


Jó, nyilván jelzem majd a tanárnak hogy nem küldte át senki a dolgokat segítsen, de akkor menjen ez még 2 évig???



2023. okt. 15. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ilyenkor a tanárok annyiban segítettek, hogy megmondták mit vettek és ezt hol találom a tankönyvben, ha jó fej volt akkor átküldte a PPT-t is

Mást nem nagyon tudsz csinálni, ezen kívül. Suliban még óra előtt gyors le tudod fotózni a többiek füzetét ha odaadják

2023. okt. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos az én lányomek gimijeben is ez van.. Kilencedikes... Ha ír a csoportba, hogy valaki lecci küldje már el, mi volt a lecke, senki...


Ha egyesével ír ennek, vagy annak, akkor úgy megkapja, de elkeserito, mennyire nincs bennük így segítő szándék a közös csoportban... Mintha ciki lenne segíteni egy beteg osztálytarsuknak.


Én azért is vagyok ezen kiakadva, mert mi másképp neveltuk a lányunkat. Általánosban, ha valaki beirt a csoportba, ő rögtön küldte, mi volt az aznapi penzum, függetlenül attól, hogy ki kérte.


És most igencsak csodálkozik.

. Nagy csalódás ez az egész.


Kérd el valakitől te is. Ne a csoportba írj.

2023. okt. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Értem hogy próbáltad már, de valaki mástól kérd, akitől eddig még nem. (előző voltam).
2023. okt. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%
Ösztöndíj fele, s kiverem bárkiből. +útiköltség.
2023. okt. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
Ezért kell jó dílert választani, hogy mindig legyen anyag.
2023. okt. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%

Én is utállak, nem csak ők.


Ettől még átküldeném az anyagot, de utána úgy megszivatnálak. Kis csicska lennél.

2023. okt. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Értelmi fogyatékosok vannak itt, vagy mi?
2023. okt. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél beteg! Egyel vitamint sportolj
2023. okt. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es válaszoló. Nem kell bírnod, nem érdekel. Csak azt nem értem miért kell ilyen gyűlölködően írnod miközben szerintem semmi rosszat nem mondtam :D meg akkor minek írsz? Feltételezem a 8. válaszig csak te írtál, ennyire unatkozol? Most nem azért, de inkább te vagy a beteg. xd Ahelyett, hogy f*szságokat irogatsz drogdílerekről stb. ahelyett nyomhatnál egy alt+f4-et és aludhatnál fél 3kor.

Mellesleg, szoktam enni vitamint mindennap, c és d vitamint, ennek ellenére is beteg lettem, szeptember elseje óta most először 2 és fél napot hiányoztam.

Amúgy meg már elengedtem hogy elküldjék, mert már év elején sejtettem, hogy nem fogják, ugyanakkor lázasan betegen nem fogok miattuk szenvedni az órákon csak azért mert tudom, hogy ha beteg leszek semmit se kapok meg, már ne is haragudj :D és nem tudom mi az amit írtam és ezt váltotta ki belőled, de sajnálom. Aludj, mert ha keveset alszol idegesebb leszel.


1/8 és 1/2 Az az igazság, hogy az a csoport amelyik szakra én járok, tényleg utálnak. Ha 2-től külön elékértem neten, emberi időben írtam rájuk (ez esetben délután 4kor) és az egyik megigérte, hogy elküldi, akkor miért nem tud 2-3 fotót késziteni hogy csak bepótoljam? Ha ezt nem tudja megtenni úgy, hogy megigérte akkor minek kérjem el suliban is? Nem fogja odaadni. :/ Mással meg inkább szóba se álltam nagyon, mert előbb köpne arcon minthogy odaadná. Sajnos nem tudjátok milyen az osztályom, de amik itt mennek nagyon durva, összes tanár utál bennünket, sokszor szívok is így de ez van... A nagyobb problémám az, hogy betegség után nem tudom hogyan fogok pótolni. Nyilván gondoltam a tanárokra, sőt, eszembe jutott az is, hogy szólok nekik, hogy legyen egy fb csoport és ha van hiányzó rakják fel az órai dolgokat. Egy-két tantárgyra van csoport, de a legtöbb nem akarja fel rakni nekünk neten, mert a csoport háromnegyed része nem jegyzetelek, pofázik és telefonál. :/

2023. okt. 16. 07:28
 10/11 A kérdező kommentje:
*jegyzetel (én mindig leirok mindent xdd még azt is ami nem fontos, azok is mindig jól jönnek)
2023. okt. 16. 07:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!