Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középiskolások miért nem...

Középiskolások miért nem írnak vissza itt privátban? Vagy nem használják az oldalt?

Figyelt kérdés
2023. nov. 5. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
mert degeneráltak
2023. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Tanárokkal tartom a kapcsolatot, persze úgy, hogy mindig bemutatásra kerülök, saját szemszögükből. Írtam a sulinak, mert a kapcsolat maradt.
2023. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azok nem írnak vissza, akik az Ismerkedés kategóriában ezt jelezték; vagy olyanokra gondolsz akik még csak nem is utaltak arra hogy beszélgetni szeretnének, de kéretlenül rájuk írsz pusztán azért, mert a korukat és nemüket kiírták? Utóbbiaktól nem is várható el, mert nem azért vannak itt.
2023. nov. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy csak szimplán nem akarnak veled beszélgetni.


Nem sok ember jár örömtáncot ha egy ismeretlen rájuk ír.

2023. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Uh ha te vagy az, aki ma délelőtt rámírt, ne is várd, nem fogok reagálni.
2023. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5, nagyon fura?
2023. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan írsz az emberek, a 90%-uk visszaír. Ha rendszeresen, többen sem írnak vissza, akkor valószínűleg valami "cringe" van az írásodban, ahogy a fiatalok mondják.
2023. nov. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Használják, de a privát az még mindig privát, a többség nem ezért van itt. Főleg ha valaki mindenféle előzmény és kontextus nélkül csak ráírogat hogy szia te is középiskolás vagy? Engem ez halálosan fárasztana már azelőtt hogy elkezdődne az egész, szóval bele se kezdenék a visszaírásba.

A privát az legyen érdekes, jókor jöjjön, legyen vmi kapcsolódási pont. Mert az oktalanul semmibe tartó írogatás ismeretlennel bármi fölös random témákról, csak hogy írogatva legyen, az pl a halálom. Nettó idő és energiapazarlás. És a jelek szerint nagyon sokan vagyunk még így ezzel.

2023. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem például nagyon kellemetlen, amikor ismeretlen bácsikák írkálnak... Persze először bemondják, hogy középsulis lányok, aztán meg kiderül, hogy 50-es pasik...

A másik meg az volt, mikor egyetemi gólyatáborral kapcsolatos kérdésekkor leírtam a tapasztalatom, erre meg valami degenerált legalább 4 alkalommal is betalál, hogy "Milyen vetkőzős feladat volt?"

2023. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!