Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt osztálytalálkozótok?

Volt osztálytalálkozótok?

Figyelt kérdés
Mert nekem se álltalános, se középsulis. Hiába próbáltam volna szervezni, senki nem akar. Nektek milyen könnyen lett osztálytalálkozótok? Vagy nállatok is így van?

nov. 9. 17:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Volt. Én nem mentem el.
nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Általános suliban elég fura osztályunk volt. Ballagásnál ugyan volt szó róla, hogy majd talán 5 év múlva találka. Azóta eltelt 20 év 😃

Középsuliban is fura volt az osztály, nagyon 3 részre osztódtunk. Azt hiszem, szóba sem került, hogy találkozzunk még, bőven elég volt belőlük 😃😂

nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Általános iskolás osztálytalálkozó volt, de gimnáziumi még nem, mert nem telt el 10 év még a ballagás óta. Egyébként is a fél baráti társaságom a volt középiskolás osztályomból van, úgyhogy akik számítanak, azokat heti rendszerességgel látom. Általános iskolás osztályomat meg nagyon utáltam, egy ember kivételével senkivel nem voltam jóban. Pont ezért mentem el az osztálytalálkozóra hogy lássam a reakciójukat amikor meglátnak. Alapból nem érte volna meg autóval menni, de akartam hogy lássák hogy milyen autóból szállok ki, legdrágább ruháimat vettem fel és kölcsön kértem apám óráját is, mert az drágább mint az enyém. Tudom elég gyerekes, de tényleg szívből utáltam ott pár embert, úgyhogy iriggyé akartam őket tenni. Ment is a jópofizás utána, mint a hiénák... Hirtelen mindenki szuper rendes volt, meg beszélgetni akartak. Aztán persze jöttek a szívességkérések hogy nem-e tudok intézni nekik munkát apámék családi vállalkozásában stb. Megettem a kaját az étteremben aztán leléptem mondván "közbe jött valami". Páran próbáltak nekem messengeren írni utána, de nem válaszoltam egyiklnek sem, és valszeg több osztálytalálkozóra nem is megyek el, de ez így még kellett hogy lezárjam magamban azt a két évet amit megkeserítettek nekem. Ha valaki kíváncsi egyébként, csupán az volt a bűnöm hogy hetedikben jött egy új gyerek az osztályba akivel én jóban lettem, és bárki aki volt hasonló helyzetben hogy később csatlakozik be az osztályközösségbe, tudja hogy az új osztálytársak mindig páriának számítanak. Úgyhogy hetediket meg nyolcadikot végig úgy töltöttük hogy mindenki levegőnek nézett minket, pedig előtte viszonylag népszerűnek is számítottam az osztályban.
nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Úgy hallottam volt, de engem nem hívtak meg rá...
nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Senior Séf ***** válasza:
100%
50 éves általános iskolás találkozónk volt, gyalázatosan gyér létszámmal. A 45 éves érettségi találkozón is csak az osztály egyharmada volt kíváncsi a többiekre.
nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolás egy se volt, nem is tartom senkivel a kapcsolatot semmilyen formában. Általános sulis volt egy-kettő. Ez egyébként egy falu, úgyhogy jópárukkal nap mint nap összefutok.
nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%

Általános iskolában nagyon összetartó, jó osztály voltunk. Egyszer volt csak találkozó ballagás után pár évvel, alig jöttek el rá, azóta nem is szervezett senki.

Gimiben kifejezetten rossz közösség volt, mégis azóta 5 évente rendszeresen találkozunk, és nagyon jóba lettünk, már több mint 20 éve. Szóval érdekes, hogy vajon mitől függhet hogy alakul ez. 🙂

nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Általános sulis találkozók négy évente vannak, nagy többség eljön.

A gimis találkozók ötévente,egy halott és két beteg kivételével eljött mindenki ,olyan is,aki Németországban,illetve Amerikában él.

Legutóbb öt tanár is, előtte pedig tizenegy tanár,igazgatóstul.

Pedig igencsak nem ma érettségiztem.

nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

1998-ba végeztem az àltalànossal nem volt.

2002-be èrettsègiztem ,egy osztálytalàlkozó volt 2012 vagy 2013-ba

nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

2013-ban

Bocsi 🙂

nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!