Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek elmenjek? Nem...

Szerintetek elmenjek? Nem szokatlan az ilyen?

Figyelt kérdés

Röviden: Levelezésbe kezdtem a hajdani középiskolai tanárommal, aki csupán másfélévig volt az osztályfőnökünk.

Azt ajánlotta a témák összetettségére hivatkozva, hogy beszélgessünk személyesen...


Már bőven elmúltam 20, a mesterdiplomámat, ha minden jól megy, idén vehetem majd kézhez....csak kicsit kényelmetlenül érint, mert nem tudom hova rakni ezt az ajánlatot...én csak azért kerestem fel, mert a következő évben esedékes osztálytalálkozóra gyűjtöttem anyagot és nála van valami, amiről fotókat kértem, hogy majd beletegyem a diafilmünkbe.


Mással is megesett ilyen helyzet? Hogy érdeklődéssel volt iránta a volt tanára érettségi után ( jóval ) ?

Félek, hogy zavarba jönnék vagy ilyesmi...de megbántani sem szeretném...



2023. okt. 27. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Csak nem no az illeto….? Akkor tudod,h szexre szamithatsz… vagy egy viszony kezdetere….
2023. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem nő.


Én vagyok ebbe a nembe tartozó, az illető pedig férfi ( vagy idős úr így 50 felett..)

2023. okt. 27. 16:32
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem szokatlan, gyakoribb, mint gondolnád.
2023. okt. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Nyugi, nekem is elkezdett udvarolni a középsulis tanárom 3-4 év elteltével, mikor meglátta, hogy szakítottam az akkori partneremmel.

Van ilyen, biztos már az órák alatt bejöttem neki. Én 24 voltam akkor, ő kb. 43-45. A tanárok is emberek. Te érzed, hogy mit akar, nem mi. Ha van önismereted, persze csak akkor.

2023. okt. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Elmentem és nem tudom, mit gondoljak az egészről...nagyon bizzar volt a viselkedése.


Sétában egyeztünk meg a Normafánál. Én már 10 perccel előbb odaértem, ő viszont majdhogynem késve érkezett. Annyit jegyzett meg, hogy a tegezés mégsem lesz olyan könnyű ebben az esetben, majd elindultunk a libegő irányába ( oda-vissza sétának szántam ).


Menet közben egy pár jött felénk, akik, kint kiderült, a barátai voltak. A nő furcsán méregetett, majd megkérdezte ki vagyok, miután bemutatott, mint volt tanítványt, kellemetlen nevetésben tört ki a párjával...aztán pedig egz jó 5-8 percig leállt velük beszélgetni és egyeztetni az esedékes külföldi kiruccanásról.


Aztán nem sokkal később megszólalt a telefonja és azt is megkellett várnom, hogy lebonyolítsa azt az egyik cimborájával.


A tudomány is a téma közé keveredett, aminek a kapcsán elmomdta, nem érti, miért kap valaki elismerést az Őskort illetően, ő is mondhatná, hogy erőszakoltak meg nőket abban az időszakban és a többi...ez elég furcsa volt, hogy ide ment a gondolatmenete, de lehet, túlreagálom.


Amíg én beszéltem, be ment egy csipkebokor közé és elfoglalta magát az evéssel majd nagyokat kezdett köpni.


Már lemenőben volt a nap, amikor egy hosszabb útvonalat javasolt visszafele...aztán szóltam, hogy inkább menjünk vissza az eredeti ösvényre.


A tervem ellenére a korom sötétben botorkáltunk ki. A buszon le kellett ülni és olyan kínos lett minden. Semmit nem mondott, hogy örült, hogy találkozott egy volt diákjával és sok sikert nekem a jövőm kapcsán vagy bármi...üdvözli a szüleimet és leszállt.


Aztán többet nem írt azóta sem.



Nekem ez furcsa...szerintetek ezt hogy kellene értelmeznem?

nov. 26. 11:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi volt az eredeti téma, amit csak személyesen lehet megbeszélni? Az őskori történelem vagy egy osztálytalálkozó? És beszélgetés közben elbújt egy bokorba enni meg köpködni? :D


Az egész kérdés zavaros..

nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az élet minden területére kitértünk levelezés alatt és valamiért azt javasolta, hogy inkább találkozzunk valamikor a félreértések elkerülése végett...és magam sem értettem, miért volt erre szükség, de ahogy már leírtam, beleegyeztem.


Az egész esetet nem tudom értelmezmi, azért kértem segítséget

nov. 28. 08:58
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi a tökömért találkozik egy 20 éves lány egy 50es f4sszal? Szerinted mit akarhatott tőled? Hm? Ébresztő Csipkerózsika
dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Érdekesnek és dughatónak titulált -> elhívott -> nem tűntél nyitottnak ezért inkább hagyja.

Furcsának furcsa, oké. Biztos nemrég vált el, kiesett a rutinból

dec. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!