Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha azért közösítene...

Mit tegyek ha azért közösítenek ki mert szép vagyok?

Figyelt kérdés

Lehet hogy ez egoistának hangzik de mindig mondja egyik osztálytársnőm hogy milyen szép vagyok.


Viszont mindig mondják mennyire bírnak de valamiért úgy érzem hogy irigyek rám. Bármit mondok sose figyelnek rám sose reagálnak. Két klikk van a lányok között én az egyik klikkben vagyok és mondják nekem hogy nagyon bírnak viszont mindig ki közösítsenek. Úgy értve hogy ők sose jönnek oda hozzám én viszont mindig. Egy barátnőm volt viszont sajnos tavaly év végén el ment egy másik iskolába pontosan az osztály közösség miatt. Mondjuk ő sem volt százas, de vele jól el voltam, mondjuk mindig arról kellett beszélni amiről ő akart. A fiúk se nagyon barátkoznak velem mert mintha tartanának tőlem vagy nem tudom. Nem tehetek róla hogy szép vagyok és jól öltözködöm!! A stílusomon a testemen és az arcomon nem tudok változtatni!

Volt egy lány az osztályból aki azt kérdezte hogy hol veszem a ruháimat mert olyan jók, és sokszor le tépné rólam mert olyan jók. Csak az irigység árad ebből is.

Pedig tökre nem vagyok az iskolába egy nagyszájú, de az iskolán kívül nagyon az vagyok. Csak a suliba azért nem mutatom mert rohadtul nem szeretem az osztályom és el vagyok keseredve hogy minden lány irigy rám. Pedig próbálok mosolyogni rájuk kedveskedni viszont még rosszabb lesz. Nem bántanak meg semmi csak érzem hogy ki akarnak rekeszteni.


Jah és egy iskolába járok az unokatesómmal és ő is rendszeresen mintha kibeszélne és irigykedne rám mert sose köszön ha találkozunk és a barátnői is finytorogva néznek rám. Ja és mikor ott vagyok a közelében akkor feltűnősködnek a barátnőivel hogy vegyem őket észre. Van egy tippem miért csinálják. Az osztálytársának tetszek és szerintem észre vette és idegesíti.


Ja és vissza térve a lányokra, volt egy rendezvény (és 4-en vagyunk a "baráti" körbe) és mindig mondták hogy menjek előre viszont hátra néztem de mindig megálltak és nem jöttek. Szóval nem értem őket



nov. 12. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Küldj magadról egy képet és megmondom amit látok, őszintén.

😉

Van ilyen jelenség

nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 nem ez volt a kérdés
nov. 12. 13:48
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem, hanem azért, mert nagy valószínűséggel magadat sokkal jobbnak tartod másoknál. Ennek nonverbális jelei is vannak. A ki-ha-én-nem, másokat lenéző embereket sehol, senki sem szereti. Ismertem nagyon okos/nagyon szép, de szerény embereket, és mindnek voltak barátai.
nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 én szerény vagyok. Mindig mondják milyen csendes vagyok
nov. 12. 14:13
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

"én szerény vagyok"


Ha ezt tényleg magadról írtad, akkor nem tudod, mit jelent az, hogy szerény.

Csak a kérdésed kifejtésében 4-szer írtad le, hogy mindenki irigy rád. Az írásodból annyira sugárzik a beképzeltség, hogy el tudom képzelni, ez élőszóban milyen lehet. Ha a valóságban is ennyire öntelt és nagyképű vagy, mint ahogy itt látszik, megértem, hogy senki nem akar veled barátkozni.

nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem biztos, hogy a lány a hibás. Én nem tartom magam mindenkinel jobbnak, erős kétségeim vannak sokszor a kulsom miatt is, mégis hasonló dolgokat tapasztalok pedig már felnőtt vagyok. Nekem is jó az öltözködésem, amiből kénytelen voltam leadni munkahelyen, mert ok nélkül ment a piszkalodas, te milyen vékony vagy, ide nem kiöltözni járunk, miért illik a cipod a kabatodhoz, és stb...mindezt első alkalommal sokszor.. lehangoló, amióta csovesnek nézek ki legalább már nem piszkalnak. Ezért is gondoltam, hogy vagy magamnak fogok dolgozni, vagy vmi netes mit szerzek, csak hagyjanak már békén a munkahelyi pi*ak. Ja, vannak barátnőim, igényes nők, épp ezért hogy ne legyen gond ez köztünk.
nov. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
A szerény és a csendes nem szinonimái egymásnak. Lehetsz te csendesen rettenetesen beképzelt, mindenkit lenéző és nagyhangúként is szerény, alázatos.
nov. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6 teljesen igaz! Irigység betegség! Itt mindegy hogy valaki kedves ha meg eszi az irigység
nov. 12. 15:43
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem vagy beképzelt, de élőben annak tűnsz. Én pont fordított helyzetben vagyok: állítólag önbizalomhiányosnak tűnök, aztán az emberek meglepődnek amikor megismernek :D
nov. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20%
Sok lepontozo magára ismer? Sorolhatnám még, mik voltak, volt hogy miattam kezdtek el a nők fogyozni, pedig én aztán be nem szoktam nekik, hogy vastagok. Fordítva érdekes lehet. Most akkor ki itt a hülye?? Emberek 80%-a.
nov. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!