Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Melyik volt a legjobb évfolyam...

Melyik volt a legjobb évfolyam, amibe jártál?

Figyelt kérdés
nov. 26. 18:42
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
A 11. és 12. évfolyam miért maradt ki?
nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 mert csak 10 szavazati lehetőség van
nov. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy a 6, vagy a 10. igazabol nem is azt mondanám hogy legjobb, hanem inkább legkevésbé rosszabbak. És bonyolult dolog, de egyszerre volt mind2 jó és rossz de mégis jó.
nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én már nem is emlékszem a 9-12 évfolyamra nagyon. 11-12 covid volt, 9-10 már régen volt. Azelőtt meg főleg nem.


Pedig csak 22 éves vagyok de ennyi nyomot hagyott bennem az egész.

Most egyetemet végzek az sokkal jobb.

nov. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül a 10. évfolyam. Akkor már nem voltunk gólyák, nem piszkáltak minket a végzősök, nem mi voltunk a legkisebbek, valamelyest már ismertük/megszoktuk egymást, a sulit, és akkor még nem kellett a továbbtanuláson rugózni. Az olyan kis köztes év volt. Nem is volt nehéz, teljesen nyugis volt, minden tekintetben.


Viszont mindent összevetve nekem messze az egyetem tetszik a legjobban. Remek tanáraim voltam végig, pár kivétellel, és a szaktársaim többsége is azért volt ott, hogy tanuljon, szóval a csoportmunkák is jól zajlottak. Meg az egész dinamikája is nagyon tetszett, csak azt sajnálom, hogy hamar elrepültek az évek, és már itt vagyok végzős fejjel :c

nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én még 8+4-esbe jártam, a 4-st gimnáziumnak hívták. ez az utoló négy érdekesebb, emlékezetesebb volt. Összetartó 32 fős osztály, nagyon jó osztályfőnök, azóta is összejövünk 5 évenként, ahova meghívjuk mindig az osztályfőnököt is.

Az egyetem már nem sok nyomot hagyott bennem, tanultam, levizsgáztam, és kész. Nem alakult különosebb barátság összetartás köztünk, a diplolma megszerzése óta nem láttuk egymást, nem tudunk szinte semmit egymásról. Hasonlóan az általános iskolai osztálytársakkal is teljesen megszűnt a kapcsolat.

dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Örülj neki.
dec. 4. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!