Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb lany...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb lany baratomba. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azzal a problemaval fordulnek hozzatok,hogy van egy (volt osztalytarsam es egyben mostani evfolyamtarsam) legjobb baratom aki lany(srac vagyok) es mar lassan 6 eve ismerjuk egymast es a kezdetektol nagyon joban vagyunk,es mindigis O volt a legjobb baratom. 2 eve viszont tudatosult bennem,hogy O az a szemely aki azamonra mindennemltobbet jelent es barmit megtennek erte. Egy szoval beleszerettem. Masfel eve ezt be is vallottam neki,akkor azt mondta suru bocsanatkeresek kozepette,hogy en neki csak barat vagyok. Kicsit osszetort engem,de megis 1 honapra ra meg szorosabb lett a baratsagunk,mint elotte. Ennek ellenere kezdtem ujra erezni,hogy O az a bizonyos nagy O. Probaltam mas lanyokba "beleszeretni" de a szivem mindig hozza huzott,emiatt egyik lanyba se szerettem bele. Azonban most mar lassan felemeszt a gondolat,hogy nem mondhatom el neki,mert akkor vagy biztosan elveszitem,vagy meg egy nemmel teljesen osszetor. Ugyanakkor O nekem a mindenem,az eletem resze es mindent(de valoban mindent) megtennek erte. Szulinapjara osszeorigamiztam a kedvenc szineibol kis orrszarvukat, karacsonyi ajandekozaskor fulbevaloval leptem meg,stb. Tetszett is neki es azota is megvan neki egy dobozkaban a sok orrszarvu, a fulbevalot meg karacsonykor hordja. De mindezek ellenere csak baratkent tekint ram.

Kerlek Benneteket valami tanacsot adjatok,ha tudtok,fokent azok,akik egyszer az en cipomben jartak.

F/15



2017. aug. 1. 15:15
 1/6 anonim válasza:
Lánykėnt mondom neked,ha barát zónába kerülsz,ott is maradsz!Ha nem jössz be neki,tehetsz akármit,ajándėkozhatsz neki mindenfėlėt,vagy csak barát maradsz,vagy ki fogja ezt használni,ės mikor eleged lesz,barátok se lesztek többet!
2017. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat koszonom. Egy kis aprocska remeny sincs?
2017. aug. 1. 16:25
 3/6 FecsegőPoszáta66 válasza:
Szia. Én Lány vagyok. Nagyon aranyos fiú lehetsz az olvasottakból ítélve, de szerintem még túl fiatal vagy. A barátság nagyon szép dolog, de a fiú-lány kapcsolatoknál sokszor a kis baki az szokott lenni ami veled is történt, hogy az egyik fél beleszeret a másikba. Képzeld velem ugyanez történt, csak nálunk az volt a jó, hogy ez kölcsönös volt. A középiskolát mikor kezdtem egy fiú lett a padtársam. Először annyira nem tetszett a dolog. Aztán ahogy teltek a napok, hetek , hónapok a legjobb barátok lettünk, pedig az elején utáltam. Nagyon sokat segített nekem a tanulásban és nagyon el is voltunk együtt. Aztán egyszer csak karácsony tájékán bevallottuk egymásnak mit érzünk és ebből az érdekes barátságból oly nagy szerelem lett, hogy az már csúcs. Pedig én még az elején utáltam is a srácot. Szóval a csajszinak lehet, hogy az a baja, hogy nem akar téged elveszíteni és lehet, hogy ő még erre az egészre nem áll készen. De biztos, hogy a szíve legmélyén szeret téged. Adj neki egy kis időt. Jah és néha tedd próbára. Egy kicsit tedd féltékennyé. Barátkozz más lányokkal ,de ezt próbáld meg az orra alatt is csinálni, hátha megmozgatsz benne valamit , vagy lehet elfog gondolkozni a dolgokon. Remélem segíthettem és ne feledd, ne kapkodj és legyél a legjobb barátja. ;)
2017. aug. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as koszonom,megprobalom. Ha meg egyutt vagytok gratulalok es sok boldogsagot😊
2017. aug. 3. 02:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne add fel, simán lehet belőle valami. A legjobban barátommal 6 éve ismertük meg egymást, 4 éve bevallotta, hogy szerelmes belém, akkor én visszautasítottam és több, mint egy évig nem is beszéltünk. Utána ismét felvettük a kapcsolatot, barátként majd fél éve összejöttünk. :))
2017. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gratulalok nektek,es rendben,nem adom fel😊
2017. aug. 4. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!