Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem akarok benne lenni a...

Nem akarok benne lenni a kampány filmben, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most van a királyválasztás, kampányolni kell, aminek részeként filmet is kell csinálni. Az osztály "pfú de menő gangsta gyerek vagyok" tagjai öszeraktak egy olasz maffiás forgatókönyvet, amiben az iskolai kampány is a maffia része. Elolvastam, és kb azon a szinten van, mint mikor a 10 éves gyerekek megnézik A Keresztapát, és napköziben próbálják eljátszani. És ezeket a filmeket megnézi minden tanár, az egész iskola, lehet hogy még instára és tiktokra is felkerül. Semmi kedvem minimum 1000 ember előtt a sárga földig égetnem magamat, nem akarom hogy mindenki rajtam (is) röhögjön. Ráadásul színészi képességeim abszolút nincsenek, de tényleg egyáltalán hazudni se tudok emiatt. De az osztályfőnök kb letépi a fejemet, ha nem akarok benne részt venni, mert "MI AZ HOGY NEM AKARSZ A KÖZÖSSÉG RÉSZE LENNI?!" Az osztálytársaim pedig maximálisan elvárják, hogy a kedvükért égessem magam. Pedig abban is abszolút benne lennék, hogy ha megnyerjük a kampányt, nekem nem adnak a jutalomból. Mit tegyek?

nov. 28. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Mindenki ezt csinálja, nem gáz az. Ha meg nagyon nem akarsz, akkor mondd meg neik azt, hogy nem tudsz színészkedni, semmi értelme belerakni. A legrosszabb ami történhet, hogy megkapod a fű szerepet.
nov. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Megmondod, hogy nem akarsz, és kész. Ha meg pampog, akkor megmondod, hogy a közösség nem egyenlő azzal, hogy egy gagyi filmmel közösen égessétek magatokat.
nov. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Mond meg nekik hogy neked is vannak szemèlyisègi jogaid. Vagy nem szerepelsz benne vagy nem járulsz hozzá hogy bárkinek is megmutassák a szereplőkön kívül, ha mègis akkor feljelented őket.
nov. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!