Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Máshol is van/volt olyan,...

Máshol is van/volt olyan, hogy túl akartátok egymást betegségben licitálni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy kb mindenki a suliba csak dicsekedett azzal, hogy ilyen vagy olyan betegen még megy, vagy menne, és, hogy te se hiányozz emiatt a tünetek miatt. Ezzel még simán lehet jönni suliba.

nov. 28. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Csak munkahelyről tudok nyilatkozni: van, de káros hozzáállás és nem kéne büszkének lenni arra, hogy betegen még rengeteg másik embert megfertőz valaki, amíg közösségben van, valamint nem kéne erre buzdítani másokat is. Ne hallgass rájuk.
nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Aha... az egyik kérdésnél olvastam, hogy a fiú nem jár sehová, csak iskolába. A válaszoló meg írta, hogy ő meg MINDIG otthon van.

Bár ez nem konkrétan olyan, mint nálatok, de túl is licitálták egymást.

nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is van pár olyan ismerősöm, aki mindenre rálicitál. A jóra is, a rosszra meg hatványozottan. Ilyenkor nem adom meg neki azt, amit ezzel el akar érni (figyelem, sajnálat) hanem csak nevetek egyet és azt mondom, hogy még jó/kár, hogy ez nem verseny (a szitutól függ), aztán témát váltok. Hosszabb távon az összesnek elvette a kedvét, hogy nem kapott figyelmet ilyenkor, nagyrészt le is szoktak róla amikor velem beszélnek.
nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1: Mikről, milyen betegségről számolnak be, vagy milyen betegen mennek be?
nov. 28. 14:53
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Covid, tüszős mandulagyulladás, megfázás, influenza, "nem tudom, mi bajom van, köhögök és nincs hangom" típusú betegség, ami eddig előfordult, mióta itt dolgozom.
nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6 el is kapjátok egymástól ilyenkor?
nov. 28. 14:59
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

Nekem a munkahelyemen volt. Kb le tudtam volna ütni az hlyéjét, aki "csak tüsszög meg köhög", de bejön.


Rhad.jon meg az ilyen, de komolyan. BETEG, és ahelyett, hogy otthon feküdne az ágyban, végigfertőzi a teljes műszakot - mert igen, előbb-utóbb elkapjuk tőle.

nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8 de ha nincs pl home office, akkor mit tegyen szegény?
nov. 28. 15:07
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 bár én nem a 6-os vagyok, de mi általában végigfertőzzük egymást. Az összes covid-hullám végigment rajtunk, + noro- meg rotavírus.
nov. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!