Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok az "apák", akik halálra...

Azok az "apák", akik halálra verik a gyereküket,milyen mentális betegségben szenvednek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 9. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell ehhez semmilyen mentális betegség. Szimplán ennyire rohadékok. Ne húzzuk már rá minden bűnözőre, hogy mentális beteg, ezzel felmentve a tettei alól.
2022. okt. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
nagyon sokféle lehet
2022. okt. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
Borderline, antiszociális személyiségzavar, pszichopátia
2022. okt. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
1, ezzel nem felmentjuk a bűnözőket, aki halálra veri a gyereket az beteg. Ezzel együtt jár az életfogytiglan
2022. okt. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

Hiaba idezojelezgetsz, attol meg apa az illeto.


Amugy nem kell hozza mentalis betegseg. Van, aki beiszik es egy rossz, vagy szamukra rossznak tuno szotol elgurul a gyogyszeruk. Nyilvan van, aki mentalisan serult.


De ugyebar vannak anyak is, akik peldaul a szules utani depresszio miatt csinaljak. Igazabol fogalmuk sincs arrol, hogy mit tesznek, csak megtortenik es annyi.


Ezek a dolgok szornyen osszetettek. Szomoru es duhito egyben.

2022. okt. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
4. Egy mentális beteg nem kaphat börtön büntetést!
2022. okt. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%
Rengetegen kaptak már
2022. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy igen, nagy divat lett gyilkosokra,bűnözőkre ráhúzni az elmebeteg jelszót. Meg még ők vannak sajnálva,mennyi ilyenről hallok,ez beteges,szánalmas. Érdekes rengeteg skizofrén illetve mentális beteg el a földön még se csinálnak ilyet. Itt arról van szó hogy beszarnak a b*zik a büntetésről,és inkább eljátszák a hattyúk halálát.
2022. okt. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Pedagógus vagyok,egy felmérésnek szántam a kérdést.
2022. okt. 9. 14:15
 10/13 anonim ***** válasza:
22%
De én ebben tényleg nem hiszek, most akkor én fogom és kinyírok valakit,majd megmondom hogy bolond vagyok, ilyen egyszerűen nincs. Akkor a bankrablók,tolvajok stb miért nem jönnek ezzel a habiszti szöveggel?
2022. okt. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!