Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Secret Santa ajándék ötletek...

Secret Santa ajándék ötletek fiúnak?

Figyelt kérdés

dec. 2. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Kor? Érdeklődési kör?
dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17, hegedül, cigizik, menő gyereknek számít
dec. 2. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó kettő igazán hasznos információ róla...


Vegyél egy milkát meg valami hegedűs cuccot. De ha veszel egy doboz cigit, spórol 1500 ft-t.

dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
17 évesen cigizik, gratulálok... Vegyél neki szülőket, akik foglalkoznak vele meg nevelik.
dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Én életemben nem cigiztem, de az nem nevelés-, illetve annak hiánya, ha valaki cigizik. Nem egy ismerősömnek szerető és támogató szülei vannak, cigizők és nem cigizők egyaránt, mégis cigiznek. És már jóval 17 éves koruk előtt kezdték ezek az ismerősök. Nem azt mondom, hogy normális, hanem hogy átlagos dolog. Hanem tényleg nem neveléstől függ. Apám 13 éves korában kezdett cigizni, kb 11 éves lehettem, amikor abbahagyta. Pedig aztán nagyanyám és nagyapám is imádta meg nevelte annak rendje és módja szerint. A cigire a saját, munkából keresett pénzből költött, persze nem csak arra. Sosem adtak erre pénzt neki, nem is támogatták ezt a dolgot. Valaki abbahagyja, más nem. Az a normális, ha a szülő nincs 0-24-ben a gyerek seggében, pláne egy ennyi idősében. Ha a "gyerek" ki akarja próbálni, ki fogja próbálni, a szülő tudta nélkül is.
dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Kupon, méghozzá olyan kupon, hogy ha ki kell mennie a mosdóba akkor a tanár kiengedje. Persze csak egy ilyen 2-3 alkalomra való kupont adj és annak örülni fog a gyerek s jobban is teljesít az órán.
dec. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!