Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Másnak is mondogatták hogy...

Másnak is mondogatták hogy ezek a legszebb évei?

Figyelt kérdés
Nem kellett bérleti díjat fizetni és elintéztek a szüleim helyettem ezt azt, legyen ennyi a pozitív része. A tanárok nagy részét utáltam, a diákok nagy része kretén volt, utáltam. Szerintem nem vagyok ezzel egyedül. Ha a munkahelyem ilyen simán ott tudom hagyni, iskolás korban ez nem igaz.
dec. 18. 14:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem tudom, nekem klinikai depresszióm volt gimi alatt:'D


Ha azt nézzük annyiból jobb, hogy suli alatt (ideális esetben) biztosan van tető a fejed felett, nincs annyi felelősség a nyakadban, mint később, nem kell a számlákat fizetned. Ennyiből tényleg jobb

dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én is rosszul voltam mentálisan, az ocd-m akkor volt a legrosszabb. Most sem vagyok nonstop jól, sőt igazából ritkábban vagyok boldog mint boldogtalan.
dec. 18. 14:55
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem azok is voltak eddig a legszebb éveim. (30 vagyok)

Csak a tanulásra és a "bulira", szórakozásra kellett koncentrálnom. Egy csomó emberrel voltam körülvéve, egy rakás ingyenes/olcsó programlehetőség volt olyanokkal akiket ismerek, jóban vagyok velük.


Persze lehet mondani hogy később is vannak barátai az embernek és azokkal is csinálhat ezt vagy azt, de felnőttként mindenkinek ezer más dolga van, minden szervezést igényel aztán még a fele utolsó pillanatban lemondja... Nem olyan mint gimisként/egyetemistaként.

dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hosszú idő után mostanság vagyok valamelyest jól, bár utóljára 13 évesen volt felhőtlen az életem és annyi.
dec. 18. 15:07
 5/24 anonim ***** válasza:
74%

"Csak a tanulásra és a "bulira", szórakozásra kellett koncentrálnom."


Hát nekem nagyon nem. Kezdve azon, hogy sokkal több időt töltöttem az iskolában és a tanulással, mint amennyit most a munkahelyemen, még anyámnak is voltak ilyen hülye elvárásai, hogy szombatonként lakástakarítás van (már persze a napi mosogass el/söpörj fel/stb. mellett.

Felnőttként ennél sokkal szabadabb vagyok. Akkor csinálom a házimunkát, amikor akarom, nem kell a heti 40 óránál többet foglalkoznom a munkával, és van pénzem. Nyilván lehetne több, de a számlákat ki tudom fizetni, és azt főzök, amit akarok. Ha meg nem akarok főzni, akkor nem főzök.

dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Mostanság újra van valami cél az életemben, visszatértem a testépítéshez, komolyabban.
dec. 18. 15:21
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Engem fogdosott meg agyonvert a mostohaapám. Nagyszerű évek voltak.
dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%

Nekem borzalmas volt a gyerekkorom. Iskolàt gyűlöltem, dolgozni 1000x jobb nekem.

Biztos van, akinek szép a gyerekkora, de nem mindenkinek. Iskolàban pedig sokszor olyan visszaélèsek törtènnek, amik munkahelyen elképzelhetetlenek vagy durva követkèzmènyei lennènek.

dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
8.Az biztos, mai gondolkodással már gátlástalanul szidnám a tanáraim összes családtagját, érettségizni bármikor le lehet.
dec. 18. 15:42
 10/24 anonim ***** válasza:
63%

Nekem nem mondták, de tényleg szép évek voltak. A felelősségeim az iskoláig terjedtek, ami egy elég szűk, könnyen behatárolható dolog. Még ha akkor helyben soknak is tűnt. Most, hogy családom van, sokkal több és bonyolultabb dolog miatt vagyok felelős.

Szerintem itt mindenkinek, akinek nem azok voltak úgy összességében az emberiséggel van gondja, mert én a gimis társaimat is szerettem, és azóta a kollégáim többségét is, szóval sehol nem éreztem magam borzalmasan.

dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!