Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » KAMASZOK! Nektek mi volt a...

KAMASZOK! Nektek mi volt a legszebb élményetek?

Figyelt kérdés

Itt romantikus élményekre, szép barátságokra gondolok.

Egy tőlem:

Egy szomszédos faluban járok suliba, oda jár a fiú is, akibe már 5ik óta szerelmes vagyok. Egyik nap egyforma órarendünk volt és mindenkit hazavittek kocsival, csak mi maradtunk.. És nem volt elég pénzünk, tehát közös nasit vettünk, énekeltünk:D Aztán nap végére már én lettem a zenekara énekese és egy csomó időt töltünk együtt még mindig:D


Veletek mi újság?

13/L


2010. dec. 6. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiús történeteim nem igazán vannak, mert általában kerülnek a fiúk. Az utóbbi néhány hónapban ez megváltozott,de szerintem érthető, ha nem tartom szép élménynek azt, hogyha megyek az utcán és leállítanak a fiúk, hogy sunáznának, meg hány éves vagyok, nincs-e kedvem egy menetre stb.


Viszont van egy nagyon szép emlékem, bár nem fiúhoz kapcsolódik:

Nyáron a Balatonnál nyaraltunk.Egyik este sétáltunk, apum fényképezte a naplementét meg minden.Nővéremmel sokat veszekedünk, nem valami jó a kapcsolatunk.Akkor, ott valami megváltozott:) Kézenfogva sétáltunk a parton, ahova ki-kijött a víz (a sok eső miatt jóval magasabban volt a vízszint).Apukám ezt le is fényképezte:)

A történet másik része pedig már egy ajándék:

Névnapomra nővérem készített egy fényképtartót, nagyon szép.Kinyomtatta ezt a közös képet és beletette!*-*

Ez a legszebb ajándék, amit tőle kaptam.És azóta a kapcsolatunk is jobb, úgy érzem!;)

15/L

2010. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első csók
2010. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
<3 aranyosak:)
2010. dec. 7. 17:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A múltheti Tankcsapda koncert. Teljesen komolyan.
2010. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem:) nekem is nagyon jó volt még egy koncert.. akkor találtuk ki, hogy a burn-nek elég érdekes íze van colával és egy haveromra fura hatással vanxD
2010. dec. 7. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor barátnőm messze volt tőlem, és mégis meg tudott ríkatni... semmi sem esettmég jobban ennél a mondatnál: "kitartó vagy, mindig mellette maradsz" és "sajnálom, hogy egyedül hagytalak."

Legjobb barátnőm... :/ <3

2010. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
<3 Engem legjobb barátnőm hozott össze a barátommal.. Nem vagyok egy nagy ismerkedő és barátnőm bemutatott neki, elmagyarázta, mekkora arc vagyok:D nagyon szeretem én is:)
2010. dec. 13. 20:36
 8/8 anonim ***** válasza:
(A Hell pezsgővel nagyon finom. ^^)
2010. dec. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!