Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más is jobban szereti a...

Más is jobban szereti a munkás életet mint az iskolát?

Figyelt kérdés
Őszintén, ha a főnök nagyon aljadék fogom magam és váltok, akár otthagyom a munkát és végezze el más ha nagyon kihúzza a gyufát, aztán rúgjon ki. Iskolában nem csinálhattam ezt. Munkában zárok és nincs lecke stb, annyi hogy nem tart el senki, de nem is igénylem. Bár mai gondolkodással tanároktól sem tűrnék el semmit, érettségizni bármikor lehet bárhol. Amúgy sem olyan értékes az a tyúkszaros papír.
dec. 23. 00:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen, egyértelműen
dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Legalább fehér karácsonyunk lesz. Nem tudom mikor volt utoljára fehér karácsony.
dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én az általános iskolát, középiskolát utáltam.


Az egyetem viszont nem volt rosszt.

dec. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

6-os, értjük, hogy szar gyerekkorod volt - nem csak neked ;) - nem ez volt a kérdés.


Kérdező: igen.

Reggel fél 8 min. fél 4-ig suli, utána haza, leckeírás, és már bőven este volt, mire végeztem, de akkor még semmit nem csináltam, ami sulis dolgon kívül esik.


Melóban négykor, fél ötkor lecsukom a laptopot és másnap nyolcig tengernyi időm van bármire, nem az, hogy hazaesek és még 2-3 óra lecke+magolás.


Utáltam.

jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!