Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más is jobban szereti a...

Más is jobban szereti a munkás életet mint az iskolát?

Figyelt kérdés
Őszintén, ha a főnök nagyon aljadék fogom magam és váltok, akár otthagyom a munkát és végezze el más ha nagyon kihúzza a gyufát, aztán rúgjon ki. Iskolában nem csinálhattam ezt. Munkában zárok és nincs lecke stb, annyi hogy nem tart el senki, de nem is igénylem. Bár mai gondolkodással tanároktól sem tűrnék el semmit, érettségizni bármikor lehet bárhol. Amúgy sem olyan értékes az a tyúkszaros papír.
dec. 23. 00:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Igen
dec. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Igen.

Ott is szakad a hó? /PEST/

dec. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Esik és akkora szél fúj hogy vissz mindent.
dec. 23. 01:47
 4/14 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik havazik.
dec. 23. 02:13
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Igen, én is jobban szeretem. Bár én munka mellett tanulok egyetemen is, de nyilván nem lehet összehasonlítani a közoktatással.
dec. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Az első munkahelyem eléggé kicsinált, de még akkor is azt mondtam, hogy a sulinál ez is jobb.

Itt is havas, Alföld.

dec. 23. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem
dec. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Igen
dec. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én az iskolát szerettem jobban, főleg az egyetemet, de előtte sem volt rossz.

Munkában mindig olyan helyeket fogtam ki, ahol magas szinten ment a kibeszélés, pletykálkodás, áskálódás, majd szemtől-szembe jópofizás. Sulikban is akadt rá példa, de közel sem ilyen szinten. A korom miatt rendszeresen ki kellett érdemelnem az idősebbek tiszteletét (sokan köszönni sem tudtak addig), sokszor 14 óráztam, és még úgy is ott akartak tartani túlórára, mondván "fiatal, bírja ez!", aztán köv. nap reggel 7-re vártak.

Sulik mellett pedig maradt időm arra, hogy éljek is, volt szabadidőm, amivel jobban tudtam gazdálkodni. Több volt a fix ember körülöttem, akik korban és mentalistásban is közelebb álltak hozzám. Bár az utóbbi inkább egyetemre igaz.


(nálunk ~hajnali 2-től fél 12-ig szakadt a hó, szépen meg is maradt, de már 0°C felett vagyunk egy ideje, így nagyon olvad...)

dec. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Metionin ***** válasza:
30%
Igen. Úgy alapból a felnőtt létet sokkal jobban szeretem és már gyerekkoromban is furán néztem, amikor mindenki mondogatta, hogy addig jó nekem, amíg gyerek vagyok...gondoltam, ha ez jó, akkor mi a rossz. Igazából az egyetlen, ami a gyerekkoromból eszembe jut, a kiszolgáltatottság, hogy nem lehet véleményed, hogy bárki büntetlenül bánthat és nincs lehetőséged elmenni máshová, nem dönthetsz a saját dolgaidról akkor sem, ha okosabban döntenél, mint a felnőttek, akik épp papíron felelősek érted. Gyerekként üthettek, ordíthattak velem, elmondhattak mindennek, felnőttként ha ezt valaki megteszi, feljelenthetem és hinni fognak nekem, nem pedig kapok egy buksisimit és lenéző jóindulattal elküldenek aludni.
dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!