Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályatokban nem volt...

Az osztályatokban nem volt probléma tesin a tornasorba állásnál? Nem gúnyolták ki azt, aki a legalacsonyabb vagy a legmagasabb volt?

Figyelt kérdés
jan. 3. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem.
jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem. Volt olyan, h én voltam a legmagasabb, de sose kaptam beszólást érte. Igaz nem voltam extrém magas. Az alacsonyak sem, legalábbis én nem emlékszem ilyenekre.
jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az első kettőben voltam mindig benne. Akkoriban magasnak számítottam lány létemre.
jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Aki a legmagsabb volt az leb**szott volna egyet annak aki beszol neki
jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Általános iskolában végig én voltam a legkisebb. Soha nem csúfoltak.
jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
3. voltam a 43-ből. Visszagondolva semmi hátrány nem származott belőle. elsőnek nem mertek szólni, az utolsó meg mindenkivel jóban volt.
jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a legkisebb voltam, de nem szekáltak.
jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
6. Utolsó előtti voltam, mindig beszoltam a a legkissebnek. Közèpiskolában a legmagasabb embernek szóltam be (legalacsonyabbkènt). Mind a kettővel a mai napig összejárunk. De olyan komoly beszólást sosem kaptam, adtam. A legmagasabb osztálytársam közèpsuliban 2.20m körül lehetett ès egy kispolskija volt, ès mindig kèrdeztem, hogy kidobtad már az ülèsedet? (de vicces volt ahogy benne ült, ès szemüveget kellett hozzá felvennie.)
jan. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen, magasság szerinti sorba állás, pont azért, mert volt egybites bunkó praszt osztálytársunk, aki beszólt volna. :D
jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!