Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért küldött az egyik gyerek...

Miért küldött az egyik gyerek a másiknak dickpicket miután verekedtek?

Figyelt kérdés

Nem voltam ott, nem tudom a részleteket, de 2 osztálytársam verekedett pénteken elvileg suli után, és természetesen pont arra ment az igazgató is, és nagy balhé lett belőle az osztályban.


Ma osztályfőnökin ment a veszekedés tovább, és ebben erős szerepe volt annak, hogy elvileg a verekedésben a győztes elküldte a merev pöcsét a másik gyereknek, hogy nézze meg, neki nagyobb a pöcse és még le is győzte őt.


Nem hittem a fülemnek, és még most sem hiszem el, dickpicket küldeni gáz, full szégyen, a másik meg odament vele az ofőhöz és panaszkodott, hogy aki megverte el is küldte neki a pöcsét?


Wtf?


jan. 29. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem nagyon van agyuk.
jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért volt mellette vonalzó, vagy honnan látszik hogy nagy. Lehet nem is a sajátját küldte. Ez az erősebb kutya ..... elve, még mindig ott tartanak hogy az erőn kívül más hasznos tulajdonságaik és skill-jeik nincsenek az embereknek.
jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Valamit kompenzálni akart. Pl agyi erényeinek sejti, hogy őmaga hívján van


Viszont fizikai fölényének örül, azt fitoktatja


Lehet,hogy rondának tartja saját magát,


És akkor szereti kihangsúlyozni, hogy "ezekben legalább 'jobb', mint mások"; ezzel próbálja megnyugtatni saját magát, hogy ő nem kevesebb másoknál.

jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
32%
de mi az a dickpick? Hogy kell ezt értelmezni? És hogy küldte el?
jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!