Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Átjelentkezzek másik tesire?

Átjelentkezzek másik tesire?

Figyelt kérdés

Ma van a tárgyfelvétel utolsó napja egyetemen. Felvettem egy tesit (egyébként nordic walking), mert másoktól azt hallottam, hogy jó. Bementem kétszer, nem lenne vészes, első hét után úgy voltam vele, hogy adok még egy esélyt a dolognak, végülis nem lesz ez rossz, de nevetségesen béna vagyok, és az órát tartó tanár ezért rettentően bunkó velem, ami rohadt megalázó érzés, konkrétan sírva sétáltam haza az eheti óra után.

Viszont tegnap láttam, hogy röplabdán még van hely, az volt az egyetlen sport(úszáson kívül), amit a középsuliban még kedveltem is, nem voltam tragikusan szr benne (legalábbis a volt osztálytársaimhoz képest), az órarendembe is beleférne, viszont ha most veszem fel, akkor egyrészt két hiányzás a háromból instant ugrott, ami baj, mert néhány tárgyam helyszínre kimenős gyakorlatát, ha pont arra a napra rakják, akkor lehet túllépem a hármat az engedélyezett hiányzások terén. Illetve, ha ott is az a probléma lesz, mint azon a tesin, amit eredetileg felvettem, akkor végig kell tolni a félévet, mert már nem fogom tudni cserélni/leadni


febr. 25. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én asztaliteniszel tudtam le. Annyi volt a lényeg, hogy ottlegyél. Meg persze a végén egy erőnléti vizsga. Aminek semmi köze nem volt a pingponghoz.
febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Hogyan lehet béna lenni a nordic walkingban? Egyáltalán hogyan lehet az egy tantárgy? Szerintem már csináld végig, de ha még kell tesit teljesítened, érdeklődj, melyik milyen!
febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 Nordic walkingban úgy lehet bénának lenni, hogy nem azt várják el, hogy úgy told, mint a nénik a parkban, hanem helyesen az összes lépést, nem mindegy hová szúrod a botot, stb. Tapasztalatból mondom. :D Én is beleszaladtam abba, hogy mások szerint jó, felvettem egyzser, aztán retekrossz volt, leginkább a tanár stílusa miatt, de leadni már nem tudtam. Hát, másodjára már tesit választottam. :D

Egyébként úgy tantárgy, hogy meg van adva, hogy x félév tesit el kell végezni a képzés alatt, képzési formától függően, és a hosszú listából választhatod ezt a csodálatos Nordic walkingot is.


Kérdező:

Ha ugyanoda járunk, akkor már nem tudsz váltani, annak febr. 18 volt a határideje. Ha tényleg a tanár stílusa a gondod, akkor le tudod zavarni gyorsabban a tesit, csak dumáld le vele, hogy más alkalmakra is bemész. A lényeg az, hogy a 10 alkalom meglegyen.

febr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*másodjára más tesit választottam.

Hülye autocorrect

febr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!