Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám kideríteni hogy...

Hogyan tudnám kideríteni hogy tényleg ő hozta-e létre azt a kamuprofilt?

Figyelt kérdés
Szóval adott egy osztálytársam, akiről tudom hogy utál engem. Tudok róla hogy van több kamuprofilja is(ő maga dicsekedett vele)és ezek valószínűleg NGL-esek. Tudomást szereztem róla, hogy valaki rólam kért véleményt( nem vagyok ismert a lakóhelyem környékén+ honnan kéne tudniuk a tanulmányi eredményem)és elkezdtek rólam olyan dolgokat mondani ami nem igaz, és itt nem a kritika hanem az igazságtalanság bánt. Hétvégén kiderült hogy egy másik osztálytársamnak pedig egy ugyanilyen kamuprofil(rengeteg van kb egyformák)az insta sztorijába irogat. Nagyon gyanús az a lány, és kinézem belőle hogy ezt tenné( ebből pár évvel ezelőtt is volt probléma csak akkor egy csoport miatt Facebookon. Na mindegy is, csak annyi a kérdésem hogy milyen úton haladjak, hogyan tudnám kideríteni hogy ki áll emögött? többen is vagyunk akik szeretnénk tudni. Ui: az osztályfőnöknek szólni nem opció, mert bizonyíték nélkül nem sokra fogok menni+mostanában nagyon ellenem van az ofő(akit érdekel hogy miért, írhat privátot). Köszönöm előre is a segítséget.

márc. 4. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem, most neked adja ki magát?
márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Mi van?
márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem, egy olyan profil ami NGL(meg a településünk neve)néven fut, és rólam( meg még másról is) pletykálkodik meg bunkó módon kamu dolgokat állít

bocsánat ha nem voltam érthető, de nagyon ideges vagyok

márc. 4. 16:47
 4/11 A kérdező kommentje:
és azt gyanítom hogy ez a lány beszél ki a hátam mögött, egy NGL oldalon instán
márc. 4. 16:48
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Hát akkor kicsit húzd meg a haját a ribinek..
márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Miket állít rólad? Milyen dolgokat?
márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akit érdekel hogy miket állít rólam, annak priviben válaszolok🙂
márc. 4. 16:59
 8/11 anonim válasza:
91%

[link]


Miket állít rólad?

"azt, hogy egy bunkó stréber vagyok, túl sokat tanulok, mindenkinél jobb akarok lenni úgy, hogy elnyomom őket és unszimpatikus"

márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tom minek foglalkozol velük. Pár évre össze vagy zárva ilyen nyomikkal, akiknek nincs jobb szórakozása, mint ez. De az egész életednek egy csak 1%-a. Elballagtok, aztán jó esetben az életbe se látod többé. A barátaid tudják milyen vagy, aki meg nem ismer, azzal nem kell foglalkozni.
márc. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat🥰
márc. 5. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!