Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Napjainkban is így működik a...

Napjainkban is így működik a magyar oktatási rendszer?

Figyelt kérdés
[link]

márc. 27. 15:53
 1/3 anonim válasza:
igen
márc. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

9 évvel ezelőtti videóról van szó, ami, sajnos, a mai napig helytálló, bár azóta még rosszabb a helyzet.

Örülnék neki, ha javulás lett volna, de az a jelenlegi kormány mellett esélytelen. Nekik nem érdekük a tanult, értelmes, gondolkodni képes, művelt ember, aki amúgy erkölcsileg is rendben van.

márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%

Felnőttoktatásban régebben amikor én jártam


1.


Nagyon szigorú tanárok is voltak, akik nem ismertek határokat. Ha terhes vagy, miért jársz egyetemre, ha dolgozol miért jársz egyetemre.

Az órákon tipikusan az ment, hogy sok tanár csak azzal szimpatizált aki a gondolatait kiolvasta az agyából. Ha feltettél egy kérdést, miért zavarod az órát, ha kérdezett a tanár, akkor miért felelsz butaságot.


2.


Volt 2-3 hiányzási lehetőségem, de ha élni akartam vele, volt tanár, aki baxogatott, hogy minek lógok.



3.


a kijárkálást is rossz szemmel nézték. Volt olyan fiú aki egy előadás közben kiment és a tanár megjegyzést tett neki. Volt tanár aki bejött és be is zárta a terem ajtaját, hogy SENKI se zavarja őt azzal, hogy kimegy vagy bejön. Voltak órák ahol tiltották a kijárkálást, mert a tanárnak ki kellett volna nyitni a termet és pont vendégelőadónk volt...

Az első évből leginkább arra emlékszem, hogy az utolsó fél órában alig várom, hogy véget érjen az előadás és előre-hátra hintázok a széken, mert majdnem bepisiltem.

márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!