Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Etikus iskolán kívül találkozn...

Etikus iskolán kívül találkozni tanárral?

Figyelt kérdés

Iskolai feladattal kapcsolatban elhív találkozni egy tanárod egy népszerű brunchozós helyre, illetve megadja a telefonszámát és arra kér, hogy Imessage-n keresd, ne emailt írj, mert elfelejtette a Gmail jelszavát, a laptopján van csak bejelentkezve és napközben emiatt nem tudja megnézni az emaileit.


Vélemény a szituációról?



márc. 27. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Mindenképpen kérdezd meg a szüleidet. Elég maci szagú a dolog.
márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
az attól függ. szex is lesz?
márc. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem nagy dolog
márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetemen normálus volt talalkozni pl szakdogánál.
márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem felsőoktatásról van szó, akkor nem. A tanár-diák viszony az iskolára korlátozódjon.
márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Abból következtetve, hogy az ELTE szerepel a kulcsszavak között, valószínű egyetemi oktatóról lesz szó. Persze jó lenne tudni a háttérsztorit, egyéb körülményeket is.
márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Reális.


Chat


Simán chateltem, chateltünk Fb chaten tanárral, amikor egy projektről, konferenciáról vagy egyébről volt szó és egyeztetnünk kellett egy személyes találkozót.

Sokkal gyorsabb volt.


Elfelejtette a Gmail jelszavát


Van nekem is olyan platform, ahova a jelszavamat elsőre én se tudnám mi az, ha be kéne jelentkeznem egy másik eszközön, lehet bajban lennék.

+

Nagyon sokáig egy régi telefonom volt amire örültem ha felfért pár app, mert folyton betelt a tárhely. Én sem tudtam mindenkivel tartani a kapcsolatot, amikor 4-5 appot kellett volna letöltenem, mert mindenki máshol volt elérhető a kommunikációra. Azt momdtam van egy Fb chatem, arra írjatok.


Egyetemen kívüli találkozás


Nyílván nem lehet mindent az egyetemen, a tanárnak van 2 óra közt egy szünete, az alatt nem biztos, hogy tud konzultálni meg hadd intézze el a magánügyi dolgait, a lukasórái nem biztos, hogy a hallgatónak jók és az se biztos, hogy a tanár ráér, attól, hogy épp nem tart órát, csinálhat más egyetemmel vagy másik munkával kapcsolatos dolgot. Az meg, hogy bent maradjon még 1 órát, lehet szintén a hallgatónak nem jó, órája vagy dolga lenne, lehet a tanár rohan tovább máshova... na meg tegye fel a kezét, aki x óra munka után önként és dalolva ott maradna még 1 órát dolgozni.


A hely jellege


1.


Mi siman hívtunk tanárokat is sörözni. Nyílván a kapcsolatunk is olyan volt, hogy ez belefért. De a Gyakorin is láthatsz más felhasználókat, akik írják, hogy a tanárral sörözött a csoport.


2.


Valószínűleg a tanár egyik kedvenc helye, ahova hívott. Lehet amúgyis beült volna és úgy érzi, van arra kapacítása, hogy egy kávé mellett konzultál a hallgatóval.

márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!