Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha korábban egyeztettünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha korábban egyeztettünk a találkozást illetően hogy majd később, akkor miert nem ír semmit semmire mikor végre tudunk találkozni?

Figyelt kérdés

Csetelgettünk minden nap heteken át. Mindog beszéltük hogy majd találkozunk csak egyik hétvégén nekem kellett pluszba dolgozni másik hétvégén neki, most vagyunk kb mindketten szabadok es hosszú hétvége is lesz.

Erre újabban nem reagál semmit ha irok neki, mégcsak láttamozva sincs az sem hogy megkérdeztem hosszúhétvégén mi a terve.

Nem egyszer van ilyen hogy valaki állandóan akar velem találkozni de amikor tényleg tudok is, akkor meg nem írnak vissza.


Ezeket hogyan védhetném ki? Mert akkor teljesen feleslegesen ment az energia az eddigi ismerkedésbe csetelésekbe is. Felesleges remények illúziók volt csak az egész.



#randi előtt nokontakt
márc. 13. 07:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Minél előbb kell találkozni. Máshogy nem tudsz mit csinálni.
márc. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Mert a hosszú hétvégéjét nem veled akarja tölteni.


Ez egy hosszú szabad pihenős hétvége, kikapcsolódni akar, vidám lenni.


Csak nem veled.

márc. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

De akkor miert nem hagyott békén eddig se?

És hogyan ne kerüljek ilyenekbe megint hogy napokig hetekig szívatnak aztán mire tudunk találkozni eltunik?

márc. 13. 07:59
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hamar le kell zongorázni.


Részemről ha valaki 2 héten belül nem akar találkozni akkor kuka.

márc. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Megmondod, hogy te max. egy vagy két héten belül találkozni akarsz. Azért ha valaki tényleg akar találkozni az szán rá időt, ha meg nem, akkor nem egymást keresitek. Egyébként minél tovább húzod annál rosszabb, mert valószínűleg másokkal is csetel és egy idő után már nem lesz érdekes annyira a másik.
márc. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De nem azert nem találkoztam mert nem akartam. Hanem nem is tudtam.
márc. 13. 08:09
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Ha valaki cirka 2 héten belül nem akar randizni és még keveset is ír az nem akar veled találkozni, de megtart téged B/C/D opcióként.
márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
De ha nem tudod te sem megoldani, akkor hogy akarsz párkapcsolatot? 1 hónapban egyszer taliztok vagy mi?
márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

7 mindenki akart találkozni, allandoan téma volt. Nem irt keveset sem. Napi szinten ment a cset is szinte nonstop.

8.

Nekem csak randikra alig van idom idegenekkel. Ha baratom van azokkal ugy működik hogy elém jonnek munkába is, velem vannak minden nap az életembe "belelépnek", minden nap egyutt alszunk, egyutt élünk, visznek mindenhova, segitenek is, mindenben időt nyerni. Csatlakoznak az életemhez.

De egy idegent ismerkedős szitut nem fogok ugy megoldani hogy aludj nálam vagy en nálad mert ejszaka pl munka elott ráérek.



Pelda: volt olyan hogy minden közüzemhez kellett mennem órákat íratni. Nekem ez minimum 1 napos lett volna. Erre a barátom felkapott elvitt mindenhiva kocsival es egesz nap egyutt is voltunk így.


Mig a randi meg olyan hogy nem érek rá mert mennem kell a szolgaltatokhoz bankba is ügyvedhez is ma rohangálós napom van. Ma nem jó.



Teljesen más egyutt járni valakivel(napi szintű találkozás) meg teljesen más randikra menni (amikor dobj félre mindent.)

márc. 13. 08:24
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
Hétvégén nincs mit intézni...Ha valaki akar az tud időt szánni rá, akkor itt te vagy aki nem akar.Valószínűleg megunták a kifogásaid. Hétvégén is simán lehet találkozni. Nehogy azt mond, hogy akkor sem érsz rá soha..És nem, nem kell egymásnál aludni. Ha olyan messze laktok egymástól, akkor ketestek egy olyan helyet, ami mindkettőtöknek kb félúton van. Ennyi.
márc. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!