Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mai huszonévesek, és harmincas...

Mai huszonévesek, és harmincas korúak, szokott még lenni általános, középsulis osztálytalálkozótok, illetve egyetemi/fősulis évfolyamtalálkozótok? Ha igen, melyik, és mennyi időnként?

Figyelt kérdés

ápr. 2. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolás nálunk egyszer se volt tartva, mert kevesen ballagtunk és nem volt rá semmi igény.


Gimiben volt 5 éves, 10 éves és 20 éves osztálytali. A 20 évesre csak négyen mentek el, plusz két tanár. Szerintem több nem lesz már.

ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Se az általános se a középsulis osztályomnak nincs és valószínűleg nem is lesz igénye, hogy találkozót szervezzen. Általánosban még ment a puszi puszi meg, hogy találkozunk de azóta már sok idő eltelt és senki nem kereste a másikat én meg belefáradtam, hogy olyan emberek után érdeklődjek akik leszarnak. A középsuli egy pokol volt, ha lenne se mennék el mert olyan férgeket nem hordott a hátán a világ és őket ismerve ők sem nagyon fogják összetörni magukat, hogy valamit is tegyenek az ügyért.
ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
általánosban állítólag egyszer volt, nem hívtak, rá se értem volna, hétvégente a barátaimmal lógok, nem azokkal, akikkel hatéves koromban ugyanazon az irányítószámon voltam bejelentve... gimiben nem volt, akik azóta is barátok, azok úgyis találkoznak, akikkel meg nem, azokkal eleve minek akarnánk? egyetemre nem jártam, 25 múltam.
ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egyik sem volt, kicsit furcsa is, hogy senki nem szervezett.
ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemiről nem tudok, általános, középiskolai volt több kevesebb sikerrel, egyiken sem voltam.
ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolai egy se volt. Gimis osztálytalálkozó volt 5 éves illetve 10 éves. Meghívtak, de nem mentem.

Főiskolás szintén nem volt, pedig ott szerettem a társaságot.

29N

ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Jövőre lesz 10 éve, hogy általánosból és 5 éve, hogy gimiből ballagtam, az alapszakot pedig, ha minden jól megy, most nyáron fogom elvégezni.


Viszont eddig egyetlenegy találkozó sem volt egyiknél sem, legalábbis abból a fajtából, ahová mindenkit meghívtak volna. Az általános iskolás osztályom eleve egy nagyon klikkesedő, széthúzó "csapat" volt, szóval nem igazán lepődtem meg azon, hogy nem volt semmilyen szervezkedés sem. Bár azért még így is furcsálltam, hogy 5 éves találkozó sem volt... de olyan sem, ahol legalább egy nagy %-unk összeült volna.


A gimis osztály 2-3 alkalommal összeröffent azóta, vagyis, amiről tudok, de "csak" ilyen 10-15 fő, ami közel az osztály harmada volt, vagy egy picivel több. Én egyiken sem voltam ott, mert csak napokkal később értesültem róluk, amikor megjelentek a képek a közösségi felületeken.

ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

25 éves vagyok, 2017-ben érettségiztem, tehát 2022-ben kellett volna, hogy legyen az 5 éves, de nem volt megtartva. Eléggé széthúzó osztály voltunk, mindenkinek megvoltak a klikkjei, nem csodálom, hogy nem jött össze. Én már nem tartom senkivel a kapcsolatot, de szerintem csak azok futnak össze, akik örök haverok voltak. Jópáran pedig alig várták, hogy szabaduljanak.

De az ismerősi köreimben, akik szintén akkortájt érettségiztek, vagy +-1 év, nekik se volt senkinek osztálytali.

ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Facebook óta nincs értelme.
ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt 1x, de jó sz@r volt. Mindenki próbálta játszani a nagymenőt.
ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!