Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy fiatal harmincas férfi...

Ha egy fiatal harmincas férfi tanár a sulinkban ha találkozunk folyosón majdnem mindig megnézi a testem, szerintetek bejövök neki? Vagy miért csinálja?

Figyelt kérdés
Nekem elégge tetszik. Azt se bánnám ha lenne valami, néha eljátszom a gondolattal, de tudom hogy nem lehet.
2019. dec. 5. 16:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
(18 vagyok)
2019. dec. 5. 16:13
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem bejossz neki :) nincs olyan amit nem lehet, 18+ vagy.
2019. dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Hát ezt mi honnan tudjuk, nem látunk a tanárod fejébe. Lehet bejössz neki, lehet 18 felett vagy, de ki fogja várni a bankettet addig max. nézni fog, több nem lesz közöttetek.
2019. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De mar evek ota nem tanit engem, nem hiszem hogy ha lesz is bankett akkor ott lesz.
2019. dec. 5. 16:55
 5/15 anonim ***** válasza:
nem
2019. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne nézné meg a tested egy 30-as pasi? Ez teljesen természetes és normális dolog. A nem normális része ott kezdődik, amikor a tanár elfelejti, hogy ő egy felnőtt ember, te pedig diák vagy, és nem eszerint cselekszik. Normálisan gondolkodó felnőtt tudja kezelni a vágyait és nem használja ki a helyzetet. Ettől felnőtt és ettől tanár.
2019. dec. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon úgy tűnik, hogy te vagy az aki többet is szeretne.
2019. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Amikor bizsereg ott lent, benedvesedsz és azt képzeled a szegény tanár úr aki végigszemlél majd kétválra fektett egy üres teremben.


Leveszi a csini kis topod, a kis Nacid és tetőtől talpig megvizsgál majd a dákót be rakja és keményen MEH&b€sz , te kérdező csak nyogsz de a tanár úr meg bírja majd keményen az arcokra és melleidre élvez .


Te lenyalod és mosolyogva távozol...


Hmmm erre gondoltál ?

2019. dec. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az csak rám tartozik hogy mire gondolok. :D
2019. dec. 15. 22:12
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
A "mosoly jel" szerint valami hasonlóra...
2019. dec. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!