Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tettem hogy ilyen görények...

Mit tettem hogy ilyen görények velem?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,hogy rengeteg barátom van suliba,osztályba mindenki,osztályon kívül is.De van pár srác,akik (bocsánat a kifejezésért) romák.Semmit nem tettem ellenük,ennek ellenére ők állandóan szekálnak,de a többi barátomat nem.Csak velem van gonduk.Mikor az egyik mellett ültem,semmi gondja nem volt velem,vicces,kedves srácnak tartott.De amikor egy haverjával van,állandóan beszól,hamis állításokat hord szét az egész suliba rólam,nekem jön vállal,de nem csak ő,hanem haverja,haverjuk is.A harmadik is állandóan szekált,de amióta odabasztam neki ököllel,azóta nem csesztetett.De 2 az 1 ellen az már nehezebb,szóval nem kezdek bele inkább verekedésbe.Valami megoldás? Normális válaszokat kérek!

ápr. 9. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Az egyiket kell csak leverned,h megseruljon. A legdominansabbat. Lenyeg,h fajjon neki. Ezzel a maradekot megfelelmited. A masik 2 meg fog futamodni. Higgyj magadban. A bortonben is ezt csinaljak.
ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos hogy jó ez a megoldás?
ápr. 9. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Papp Laci annak idején azt mondta hangadót kell úgy szájba vágni hogy a nagykabát leessen róla a többi elfut.
ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Torold meg mindenkepp. Egyet verj meg kozuluk. Ha a suliba nem foglalkoznak a verekeddel akkor plane.

Mukofik. Ezt hivjak megfelemlitesnek.

ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor lecseszést kapok,mert beköpnek.
ápr. 10. 06:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért csinálják mert idióták. Azzal, hogy csesztetnek, lényegében egymás előtt akarnak felvágni. Ha már X beszólt neked, akkor Y haverja nehogy már ne merje megcsinálni. Így egymásnak akarnak megfelelni. Nálunk is ez volt. Random kiválasztanak valakit és rászállnak. Általában olyas valakit akitől tudják, hogy nem áll mellette senki, vagy nem áll ki érte senki.


Sajnos a romákkal nem lehet ezt intelligens módon megbeszélni, lerendezni.

Az ő fajtájuk sajnos csak az erőszakból ért.


Sajnos jó tippet nem tudok mondani, hogy hogyan old meg ezt a problémát, de kívánom neked a legjobbakat és kitartást.

ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés,köszönöm szépen :D
ápr. 12. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!