Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire számít manapság...

Mennyire számít manapság alapnak a rolleres kirándulás?

Figyelt kérdés

Felsős fiamnak kerékpárja van. Az osztályfőnöke kitalálta, hogy Május elején elmennének kirándulni egyet a közeli tóhoz, ami az iskolától egy jó 10 kilométerre van. Igen ám, de az osztály nagy részének rollerje van, ezért abban állapodtak meg, hogy mindenki vigyen rollert, azzal fognak menni. Az osztályfőnök, egy kísérő és 5 gyermek lesz csak kerékpárral a 21 fős osztályból. Én azt gondolom, hogy ennyi tanuló nem fog tudni biztonságosan közlekedni rollerrel csoportban, pláne úgy, hogy vegyülnek kerékpárosokkal. Ezt szóvá is tettem, de az osztályfőnök szerint nem lesz gond. Teszem hozzá az út utolsó néhány kilométere forgalmas kátyús főút, azon fognak haladni!


Én vagyok ennyire lemaradva a korral és tényleg nem kell aggódnom vagy csak szerintem aggályos ez a kirándulás? Arra gondoltam, hogy inkább kiviszem autóval a fiamat a tóra és majd ott találkoznak, de azt a fiam nem akarja, mert szerinte megszégyenítem vele az osztálytársai előtt.



ápr. 17. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Elektromos vagy sima roller?
ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is nagyon ciki lenne a fiadnak, ha autoval vinned a tohoz, viszont a forgalmas fout rendkivul veszelyes.

Most vagy nem engeded el a fiadat, vagy vegig izgulsz es remenykedsz.

ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Eltiltani nyilván nem fogom és a kerékpártól sem féltem önmagában, csak hogy csoportosan ennyien lesznek rollerrel, ez aggasztó. De lehet, hogy csak előítéletes vagyok, mert sok mindent láttam már az utakon.
ápr. 17. 14:06
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom megbizhato az osztalyfonok, a kisero es a gyerekek. Nyilvan nem a foutat fogjak jatszoternek hasznalni.
ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Megszegyenitdned a ratapadasoddal meg ellenorizgeteseddel. A tanar tudni fog vigyazni ra,ezert fizetik. Majd o leszallitja oket a katyus resznel.
ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 MolotovPunk ***** válasza:
90%
És kerékpárral miért is nem lehet kirándulásra menni? Miért kötelező a roller? Nem értem. Egy jó kerékpár simán lehagyja a 20-25-el döcögő rollereket. A göröngyös utakat is jobban bírja egy komolyabb kerékpár, ráadásul a roller baleset veszélyesebb jármű is.
ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baj nincs a rollerrel. Mentem én is ilyen helyen, annyi, hogy kikerülöd a térdig érő kátyút. A gyerekek ügyesek, jók a reflexeik, gyorsan gyógyulnak.
ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem kellő követési távolsággal, illetve kellően lassan haladva kivitelezhető. Tán ezt kéne javasolni, hogy ésszel, és akkor nem lesz baj. Ekkora társaságnál az autósok is jobban észnél lesznek mintha csak egy bringást kerülnének ki. De én is aggódnék kicsit azért.
ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Autóval kirándulni..? Még soha semmikor nem gyalogolt 1km-nél távolabb? :P

A kerékpár biztonságos. A roller nem, főleg kátyus kavicsos úton a pici kerekeivel.

ápr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha megbizhato a fiad nem lesz gond. Inkabb a rolleres szuloknek kene aggodniuk.
ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!