Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Voltál már az osztálytalálkozó...

Voltál már az osztálytalálkozódon? Jársz rá, vagy sem? Érdekes vagy inkább unalmas? Volt nagy meglepetés?

Figyelt kérdés

ápr. 26. 19:41
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindig megyek, tartom is a kapcsolatot sokakkal
Egyszer voltam, de aztán már nem
A nagyobbakra megyek, egyébként lesz@rok mindenkit
Nem megyek, 10 perc kutakodás a facebookon pont elég a kíváncsiság kielégítésére
Nem megyek, nem is érdekel kivel mi van
Nem megyek, mert messze lakom, de pl facetimeon beköszönök
Még nem volt osztálytalálkozóm, fiatal vagyok
38 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre lesz a 30. 5 évente mindig találkozunk, 42 fős osztályból kb. 34en mindig vagyunk. Kb. 3 osztálytársammal gimi óta rendszeresen találkozunk évente több alkalommal is. Nincs meglepetés, facebookon mindenki mindenkinek ismerőse. Beszélgetünk, vacsorázunk, régi képeket, gimis videókat nézünk. Kellemes szokott lenni.
ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam egyszer sem, 3 éve volt a 10 éves, meg sem volt tartva, pedig nem voltunk rossz osztály. Szerintem 10-15 év múlva leszünk majd ténylegesen kíváncsiak egymásra.
ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltam többször is, nekem jó élmény volt mindegyik, pedig mi nem voltunk egy túl jó osztály (általános iskolai osztályról van szó), de 10-15 évvel ballagás után már olyan jól el tudott beszélgetni mindenki. Sajnos 20 éves nem volt, valahogy senki nem ért rá, de remélem azért valamikor még osszejovunk újra.


Középiskolai osztalytalalkozom nem volt egy sem, ahhoz túl sok suliba jártam, egyik osztályhoz sem tartottam igazán.

ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A 15-en voltam, többet nem, mert ott rájöttem, hogy akik ott vannak, azok teljesen idegenek.
ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok róla, hogy szerveztek e valaha is, vagy csak engem nem hívtak meg, de mivel pocsék közeg voltunk, szerintem soha nem volt. De ha lenne se mennék el.
ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az 5 és 10 évesre elmentem, mindkettőről rövid úton távoztam, mert okádék volt az egész. A 20 évesre el se mentem.
ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőn voltam, elég is volt egy életre. Fix hogy soha többet nem megyek.
ápr. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még egy érettségi talàlkozót se szerveztek, pedig 5. és 10. , 15.évforduló is megvolt már, 2 év múlva lenne a 20. Amúgy teljesen mindegy, ha lenne sem mennék, nem érdekelnek.
ápr. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy volt e rendezve. Engem meg nem hívtak 1x se ilyenre. Bár nem is mennék, nem érdekel.
ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőn, ami az érettségi után egy évvel volt, ott voltam, és az még jó is volt, mert olyan rövid idő alatt még nem távolodtunk el egymástól nagyon. A következőn már nem voltam ott, mert akkor épp beteg voltam, és végül úgy döntöttem, hogy nem megyek, többről meg nem hallottam. Később a netről megtudtam teljesen véletlenül, hogy aki az elsőt (meg talán a másodikat is) szervezte, fiatalon meghalt... :(

Általános iskolai egy volt, de arra nem is igazán hívtak meg (mert nem vagyok rajta a facén, egyesek meg annál tovább nem is látnak, úgy tűnik...), csak valakin keresztül, aki aztán szervezkedés közben valamit félreértett, és azt üzente a többieknek, hogy nem fogok menni - én meg akkor már ennyiben hagytam, mert amúgy se lett volna kedvem hozzá.

Akivel az ember akar, azzal úgyis találkozhat, tarthatja a kapcsolatot - a többieknek meg mihez mi közük, illetve amennyire közük lehet az életemhez, annyi kiderül a netből, ha érdeklem őket...

ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!