Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálnak. Mit tegyek?

Utálnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én nem értem ezt az egészet. Az egész osztály utál engem pedig nincs okuk rá. Mindig mindenkinek segítek, én vagyok az első ha valaki gyógyszert, ceruzát, vizet, kaját kér. Mindenkivel igyekszem kedvesnek lenni még azokkal is akiket utálok. Megvédem a barátaimat ha őket szivatják, mindig mindenkinek ott vagyok.


Mégis bunkók, fiszteletlenek velem és van egy csoport az iskolában ahol engem beszélnek ki. Mindenki azt mondja ne törődjek velük, de ez lehetetlen. Úgy kezelnek mint egy kutyát vagy vmi alsóbb rendű bizbaszt ami csak arra jó hogy belérúgjanak. A baj az hogy tesiből (hála égnek még csak tesiből) miattuk kaptam rossz jegyet. Kèt lány ma direkt rossz eredményt diktált be a gyakorlatomnál, és emiatt rosszabb jegyrt kaptam. Mit csináljak?


máj. 22. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesiből a tanár volt a hibás nem figyelt oda.
máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

"Mindenkivel igyekszem kedvesnek lenni még azokkal is akiket utálok"


Megalázod saját magadat, mert nem tiszteled magadat. És ha magadat nem tiszteled, más sem fog.

máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Iskolaváltás.
máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kedvesség aranyat ér. Ez egy nagy erény. Persze ne hagyd maga kihasználni se. Legyél azzal kedves, aki megérdemli. 🙂 A kedvesség vonzó, értékelni fogják az emberek előbb-utóbb. Meg hogy segítesz mindenkinek, jó olvasni ezeket a sorokat.
máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy mindenkivel kedves vagy.


Mondjuk az fura, hogy utál mindenki, mert azért aki kedves mindenkivel azt legalább 1-2 ember kedvelni szokta. Még a legleromboltabb gimiben is vannak elszórtan olyanok akik normálisak.

máj. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!