Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha az osztálytársaim utálnak,...

Ha az osztálytársaim utálnak, pedig semmi rosszat sem tettem, akkor hogyan érjem el azt hogy megkedveljenek, vagy csak simán ne utáljanak?

Figyelt kérdés

Van pár barátom, de jó lenne jóban lenni a többiekkel is.

Most kezdtem el a gimit, tehát új osztály. Még összesen 6 évet fogok velük eltölteni....

nem szeretném ha olyan sok éven keresztül utálnának


Én nem tettem semmi rosszat ( tudomásom szerint)

Ha láttam hogy valakit kirekeszteni próbáltak, vagy összesúgnak a háta mögött, akkor általában leállítottam azokat az embereket. Igyekeztem mindenkinek segíteni, ha egy problémával jöttek hozzám év elején.



De valamiért azóta megutáltak

Légyszi segítsetek, mert nagyon félek hogy kiközösítenek, és egyedül maradok...



2021. nov. 28. 13:51
 1/7 A kérdező kommentje:
ja, és lány vagyok
2021. nov. 28. 13:51
 2/7 anonim ***** válasza:
1%

"láttam hogy valakit kirekeszteni próbáltak, vagy összesúgnak a háta mögött, akkor általában leállítottam azokat az embereket"


Na ez volt a baj, próbáltad játszani a főnököt, beleszólni mások dolgába.

2021. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Hát valamit biztos csináltál, csak önmagadnak se mered bevallani. Amúgy meg milyen 6 év? Ha hatosztályos gimiről van szó, akkor te 12-13 éves vagy. A gyakori korhatára 16.
2021. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Mi lett azokkal, akiket védtél, hogy ne piszkáljanak? Gondolom, ők akkor szépen beilleszkedtek és azóta rád se kakkantanak. Ezért nem érdemes védeni másokat, ha csak nem testvér, 1000 éves barátság. Lehet, hogy ezt elszúrtad, én is elszúrtad anno, viszont más osztályokból lett több barátom és mivel mindig körülvettek emberek, utolsó 2 évre az osztály is engedett, bár barát onnét nem lett, de jobban bevontak. Lehet, hogy lesz 2 magányos éved, de majd ha jönnek a 4 osztályosok, onnét még mindig szerezhetsz barátot. Most egyszerűen talán legjobb, ha csendben meghúzod magad, a sima kiközösítésnél, keresztülnézésnél ugyanis a megállás nélküli szekálás rosszabb. Mindkettőben volt részem, utóbbiban általánosban. Gimiben, amikor csak simán lesz.rtak,azt könnyebben elviselném, rajzolgattam, olvasgattam magamban. Általánosban viszont bántották is, bordán rúgták, tejet öntötték a holmira, minden ruhám, gesztusom, testrészem gúnyolták az összes szünetben, órám papírral teleköpték a hajam... és akkor még nem volt Facebook, tiktok, videós telefon. Sajnálom a mostaniakat, őket a halálba tudják kergetni otthonról is.
2021. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

3-as létezik olyan gimi, ahol 6 évig járnak.


Azt írod, hogy van pár barátod. Szerintem próbáld meg velük tartani a kapcsolatot. Nálam is csak pár ember van, akivel normálisan el tudok beszélgetni, a többiekkel meg szimplán lesz@rjuk egymást. Jól tetted, hogy megvédted őket, de szerintem nem kellett volna minden ok nélkül. Először meg kellett volna ismerni őket és rájönni, hogy milyen emberek valójában. Ha erőlteted a barátkozást, akkor csak rosszabb lesz. Mindig lesznek olyanok, akiknek semmi nem jó és nem tudnak értékelni senkit és semmit. Ez ennyi. Nem kell mindenkivel mindig jóban lenni.

2021. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos mindenhol vannak ilyen semmi emberek, akik cserben hagynak. Nem lehet mindenkinek megfelelni. Remek időzítés arra, hogy megtanuld. Barátkozz azokkal, akikkel jól elvagy és ők is foglalkoznak veled. Inkább legyen kevés igaz barátja az embernek, mint sok hamis. ;)
2021. nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Amikor kell, akkor alkalmazkodj. Ne szerencsétlenkedj.
2021. nov. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!