Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyszerűen undorodom tőle!...

Egyszerűen undorodom tőle! Megoldás?

Figyelt kérdés
A sulimban van egy tanár, gyűlölöm egyszerűen. Tipikusan az a tanár akinek se humora se jó tanítási készsége. Játssza az agyát órán, amin csak az első padban a kis stréber palánták szórakoznak. A kinézete is undorító, elhanyagolt, büdös és irritáló! Állandóan baszogat és azt veszem észre, hogy les, a folyosón állandóan odaszólogat a rohadt vicces poénjaival! Ma telt be a pohár amikor láttam hogy jön a kocsijával, ott ült benne, ott sunyult nem látta h én nézem ő meg ott lesett ki belőle. Megakartam bizonyosdni róla, ezért elkezdtem telefonálni, úgy csinálva mint aki nem látja ÉS VÉGIG OTT NÉZETT GUVADT SZEMEKKEL! Nem öltözködök kihívóan, nem csinálok semmit amivel imponálhatnék neki. A tantárgyát is konkrétan magasról leszarom... UNDORODOM TŐLE!

2012. febr. 21. 20:13
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
95%
Mi a kérdés?
2012. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
3%

Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.


fingom sincs h ez h jön a szerelem,szex > szexualitás kategóriába.

2012. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
39%
Egyszerű: hagyd, hogy elkezdjen tapizni, esetleg ha nem bírja a gyomrod elég ha belemész egy kis szójátékba amíg szexuális célzásokat nem tesz, te elkezdesz segítségért kiabálni, őt kirúgják+lehet börtön is. Probléma megoldva.
2012. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
94%
Na ide figyelj, ha még egyszer a GYK-en teregeted ki a mi szerelmi viszonyunkat, megbuktatlak és kész!! Megértetted? Úgy készülj, hogy holnap felelni fogsz az egész évi anyagból. A tanárod.
2012. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hogy ezzel mit lehet kezdeni? Hagyni, nem odafigyelni? Nem akarok az igazgatóhoz menni sem szülőknek szólni, de tudatni akarom vele hogy ha nem fejezi be akkor bajok lesznek...
2012. febr. 21. 20:16
 6/22 anonim ***** válasza:
53%

Ki nem szar..ja le? Szólj a szüleidnek és tanulj...Különben kezdhetsz örülni, hogy bámulnak.

Hány éves is vagy?

2012. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
44%

Megértem, a te problémád.



DE mit keres ez a kérdés itt a szex, szerelemrovatban ? ? ?

2012. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt a kb 45percet mikor vele van órád,csak kibírod.Amúgy meg,ha máshoL összefuttok köszönsz és ennyi.Ne foglalkozz vele..Egyébként irígylem a problémád.:D
2012. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nagyon viccesek vagytok, igazán...
2012. febr. 21. 20:17
 10/22 A kérdező kommentje:
Ezen mit irigyelsz? nem egy dögös angol tanárról van szó aki a huszas éveiben jár, hanem egy igénytelen fizika tanárról akinek két velem egykorú gyereke van és 50 körül jár.
2012. febr. 21. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!