Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretjük a csirke...

Nagyon szeretjük a csirke farhátat, de újabban egyszerűen undorodom a szagától is, felfordul a gyomrom, viszont a hamburgert pedig iszonyatosan kívánom. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Tegnap megettem egy egész hambit, bedig soha nem birtam vele egyedül, ma meg reggelire kettő hamburgeres zsemléből készült szendvicset bevágtam, a mellem feszül, szédülök is, de a hamburgert azt nagyon nagyon kívánom, és sűrűn járok pisilni is, lehet baba?
2011. júl. 26. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy tesztet a mekibe menet :D Aztán írd meg mi lett!
2011. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem csinálsz egy tesztet? Abból, hogy esetleg kívánsz valamit vagy undorodsz valamitől, még nem következik, hogy terhes vagy... még az esetleges tünetek megléte sem biztosíték és a tünetek hiánya sem az.
2011. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudom-tudom, nem merek tesztelni, bár remélem baba van a dologban, :) ja és még azt elfelejtettem mondani vagyis írni, hogy megnőttek a melleim is úgy vesszük észre. De lehet hogy holnap veszek egy tesztet, eddig x-epillel teszteltem,de volt már köztük hibás is, szerintem más fajtát veszek, mit ajánlotok?
2011. júl. 26. 17:59
 4/14 anonim ***** válasza:
Abszolút lehet nem terhes tünet is, lehet az is, vagy csak beképzeled magadnak. Ebből nem lehet semmit megtudni. Tényleg tesztelj. Én a dm-ben a corax be suret és a clearbluet tudom ajánlani. Sok sikert! Ne félj tesztelni, attól még, ha negatív is lesz, ott a kövi ciklus. Remélem, sikerül, ha most nem, minél hamarabb lesz pozi az a teszt!:)
2011. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most is épp farhát lesz :) de csak akkor megyek ki a konyhába ha kóstolni kell vagy valami, mert egyszerűen rosszul vagyok, úgy érzem hogy büdös, pedig friss hisz ma vettem, tegnap is mondtam a páromnak, hogy felfordult a gyomrom hacsak megéreztem az illatát, azt mondja ő nem érzi.
2011. júl. 26. 18:03
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Egyenes út a malacformához.
2011. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
szerencsém van, mert nem vagyok az az elhízós típus, bokára megy :) bár ha ennyit eszem akkor lehet bekövetkezik :( de ha megkívánom megeszem :)
2011. júl. 26. 18:06
 8/14 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet. Ha azt írom, hogy nem vagy terhes, elhiszed?
2011. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Volt amikor annyira akartam a gyereket (na azért éppen most is!!!), hogy bebeszéltem magamnak,hogy nem kívánom a kávét, ergó terhes vagyok! Persze nem voltam, viszont nem ittam kávét napokig, mivel ugye nem kívántam. Pedig dehogynem!!!... :S
2011. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem, egy nagyon-nagyon halvány 2. csík volt, de azért még nem iszunk előre a medve bőrére, lehet csak képzelődtem, két három nap múlva újra tesztelek :)
2011. aug. 2. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!