Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Üdv! Van egy osztálytársam,...

Üdv! Van egy osztálytársam, aki mindig kiszökik a napköziből, és mi meg megláttuk. Készítettem hangfelvételt. És most?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval van egy osztálytársam, aki mindig ki szökik a napköziből (roma). Mi pedig megláttuk, hogy követnek minket, gyorsan elhúztuk a csíkot. Másnap azt mondta, hogyha bár melyik tanárnak elmondjuk hogy kiszöktek, megvernek minket. Én készítettem hangfelvételt titokban arról, hogy ha elmondjuk hogy kiszöktek a napiból, akkor megvernek minket. Az elején csak kérdezgetem, aztán a végén van az hogy kimondja. Az elejét le szeretném vágni, hogy csak a lényeg legyen benne. Valami ötlet, hogy milyen progival tudom megcsinálni?

2012. ápr. 26. 13:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Felsős vagyok, inkább tanulószobának nevezném, és én nem vagyok tanulószobás. Mentem 2 barátommal hazafelé, és ők követtek minket.
2012. ápr. 26. 13:47
 2/9 A kérdező kommentje:
Amúgy, nem provokáltam ki, ő mondta először hogy megver, én csak vissza kérdeztem még 1x, hogy benne legyen az egész.
2012. ápr. 26. 13:48
 3/9 A kérdező kommentje:
És amúgy mi ez hogy ritka gyík vagyok? A telefonom arm vahy mi az isten formátumban készíti a hangfelvételt. Társítottam KMPlayer lejátszóhoz, de nem ismeri fel az a program, ami fent van a gépemen.
2012. ápr. 26. 13:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy képzeld, fiú vagyok. A bandájától félek, állandóan terrorizálja az osztályt. Szóval leírom még1x hogy megértsd. Nekem nincs "tanuló szoba", úgyhogy néha el szoktam menni járkálni a városba. Ő mindig követ minket 2 barátjával. Aznap is kiszökött, mi elmentünk hogy ne kövessen. Másnap azt mondta hogy megver ha elmondjuk. Én következő szünetbe bekapcsoltam a hangfelvételt, és vissza kérdeztem, hogy tényleg megverne-e. Az elejét azért vágnám le, mert nem tértem ki rögtön a lényegre, és kb 2 perces. Köszönöm ha végigolvasod.
2012. ápr. 26. 13:54
 5/9 anonim válasza:
100%
Ne vágd ki, mert még rádfogják, hogy az egészet megvágtad, játszd le az egészet a tanárnak az a legtisztább. :)
2012. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben. És sztem megmondom a tanárnak azt is hogy ne említse a nevem, mert még rám küldené az egész bandáját. Ha ezt megmutatom a tanárnak tuti kicsapják, mert már a fegyelmi tárgyalása jön.
2012. ápr. 26. 14:08
 7/9 anonim válasza:
100%

Jaja, ne vágj le semmit, hagyd úgy, ahogy van. Ne piszkálj hozzá!


egy BV-s dolgozó

2012. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Okés.
2012. ápr. 26. 14:50
 9/9 anonim válasza:
25%
ÜDV! Minek akarod beárulni? Nem a kommunizmusban vagyunk, semmi bajod nem lesz ha nem köpöd be.
2012. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!