Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik osztálytarsam folyton...

Az egyik osztálytarsam folyton azzal csesztet, hogy milyen éretlen vagyok. Mit szóljak vissza?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam folyton azzal cseszeget, hogy pl. milyen kicsi a mellem, stb. Egyfolytában bántó megjegyzéseket mond, azt hangoztatja, hogy ő milyen szexi (közben még csípője sincs), én meg milyen lapos vagyok. Mindezt úgy mondja, hogy vagy 3 évvel idősebb nálam (ekkora korkülönbséggel egy osztályba járunk, mert ő pár évet külföldön tanult, ezért került eggyel kisebb osztályba), és mikor ezt megpróbálom elmagyarázni neki, csak röhög. Amikor kicsit bekeményítek, mert már nem bírom tovább, akkor meg azt mondja, hogy "ha majd a mi szintünkre érsz, amikor végre hormonilag megérsz (b+ itt belül röhögőgörcsöm lett!), na majd akkor..." Basszus, "az ő szintjükre" a r*bancok kerülnek, nem? És attól, hogy nem teszem ki mindenemet, mint ő, attól még lehet, hogy lenne mit. Figyelmen kívül nem tudom hagyni mert több különórára is együtt járunk, meg amúgy is "papíron" barátnők vagyunk, utálok veszekedni. Vannak értelmes gondolatai, de 5 megnyilvánulásából 4 biztosan pletyka, vagy "én vagyok a legszexibb"... Mit tegyek?
2012. ápr. 18. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elég butaság hogy ilyen bunkó, beképzelt lányokkal barátkozol. :\ Ha sértegetni kezd, rá se figyelj, abba fogja hagyni remélhetőleg.


Mellesleg pont a ilyen lányok akik a saját hibájukat másokra vetítik, nem érettek, pletykán kívül semmiről nem tudnak beszèlni, buták egy cseppet; és legbelül nem elégedettek magukkal, ezért bemesélik maguknak hogy fú de szexik.. plusz a smink, meg egyebek ami elteri a figyelmet arról, mennyire "átlagosak". A mellüket azért rakják ki (sokszor push-uppal), mert enélkül őszerintük nem keltenék fel a figyelmet.


és nyugi: a kismellű lányokat is sokan szeretik. Egy természetesen szép lányt pedig egy műbaba sem tud túlszárnyalni.. ;)

2012. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mondd neki ezt: "Nem is neked akarok tetszeni te uborka, akinek én tetszek, az bottal sem piszkálna meg téged" Én fiu vagyok, más kategoria, én azt mondanám neki: "letöröm a kezed és a hátadba állitom" :DDD

De hidd el, igaza van az egyik elöttem szólónak, valóban cukik a kismellű csajok!!!

2012. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!