Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek érdemes ezzel...

Szerintetek érdemes ezzel megpróbálkozni a suliban?

Figyelt kérdés

Nos, a helyzet az, hogy jövőre ballagok el általánosból... és hát tudom, hogy kiment a divatból meg minden, de én szeretnék egy emlékkönyvet bevinni a suliba és körbeadni. Ha nem is rajzolnak bele, de legalább valami kis idézetet/ gondolatot írnának bele és aláírnák a nevüket.

És szerintetek ciki lenne, ha megkérnék erre néhány számomra kedves tanárt is? Elvállalnák?



Manapság mennyire kaphatóak erre a 14 év körüliek, továbbá szerintetek tanár is elvállalná a dolgot?


Mert az egy dolog, hogy én vevő lennék a dologra, és szívesen venném, ha megkérnének, de a többiek...



2012. júl. 15. 23:02
 1/4 anonim válasza:

Szerintem nagyon jó kis ötlet!

Főleg ha jól érezted magad az évek alatt.

Bár ballagáson nem igazán szokott erre idő lenni és mindenki menne utána a dolgára.Szóval nem hiszem,hogy "sorba állnának",hogy ezt megtegyék.De nyugodtan bevihetnéd év közben is és a ballagásodkor is.Biztosan szívesen írnának bele a tanárok is és a barátaid is.Én legalábbis nagy örömmel!:)

2012. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem a ballagás napján gondoltam, mert az úgy nagy hülyeség, olyankor már inkább fényképezkedni meg búcsúzkodni szoktak, hanem folyamatosan tanév közben.

Köszi a választ!

2012. júl. 15. 23:24
 3/4 anonim válasza:
Mi pontosan ezt csináltuk a barátnőimmel. :) Nem ciki nekünk 6-unknak mind van és az összes osztálytársunk írt bele. A tanárok nem tudom mit szólnának hozzá, nálunk szerintem megtették volna, de mi nem gondolkoztunk ezen. Mindegy a lényeg az osztályodban tényleg jó ötlet. :D
2012. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem jó ötlet.Egy örök emlék lesz ha megcsinálod. :) és a tanárok is tuti elvállalják.Legalábbis nálunk szívesen írtak bele sőt volt aki rajzolt is. :) úgyhogy szerintem csináld meg!
2012. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!