Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha csak egy ujja fér be, úgy...

Ha csak egy ujja fér be, úgy is érdemes megpróbálkozni a szexel?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, és a barátom is. Egyikőnknek sincs tapasztalata. Azt hiszem, elég szűk vagyok. Tampont soha nem használtam, és ha nőgyógyászhoz kellett menni vizsgálatra,ott nagyon nehezen tudtak megvizsgálni (egy ujjal, vagy úgy sem).


A barátom egy ujja belém fér teljes hosszában, de kettő már nem. Szerintetek, ha egyébként úgy érezzük, hogy szeretnénk, akkor ne vacakoljunk és kezdjünk neki az aktusnak, vagy próbákozzunk még az ujjazással addig, míg két ujja is befér?


Egyáltalán, ha ilyen szűk vagyok, ki lehet tágítani csak az ujjával úgy, hogy belém férjen több ujja is?


Minden segítő választ köszönök.


2012. máj. 23. 08:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

ennyire kel a szex?

2012. máj. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*l
2012. máj. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22vagyok, lány. a barátomnak 1 ujja fér csak be (már rég nem vagyok szűz), de amikor szexelünk, úgymond kitágulok. úgyhogy próbálkozzatok:D
2012. máj. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Húsz év felettiek vagyunk. Megköszönném, ha nem írna, aki nem a kérdésre válaszol, csak unatkozik.
2012. máj. 23. 08:18
 5/11 A kérdező kommentje:
22 L, köszönöm a normális választ.
2012. máj. 23. 08:18
 6/11 anonim ***** válasza:

csak kérdeztem!!!

komolyan mondom ezen az oldalon már kérdezni se szabad.

2012. máj. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ki fog tágulni, gondolj bele azon kifér egy baba!:)))
2012. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Simán befér szerintem 2 ujj is,csak meg kell próbálni. Fontos hogy elég nedves legyél,és jól felizgasson.
2012. máj. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha felizgulsz, a nyílás magától kitágul, és benedvesedik, csak engedd el magad kellően. Ráadásul a pénisz is tovább tágítja, így nem lesz rossz.
2012. máj. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen érdemes!odafigyelés,előjáték kell....
2012. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!