Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem akarom, hogy ez tovább...

Nem akarom, hogy ez tovább menjen egészen addig, ameddig el nem ballagok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, az van, hogy most lettem 9.-es és a lány osztálytársaim mind nagymellű cicababa és tudni kell rólam, hogy nekem nincs nagy mellem. Tegnap találkoztam először egy osztálytársammal (nevezzük B-nek). Szóval B-vel tegenap, az évnyitón találkoztam először. Nem is beszélgettünk, mert arra nem nagyon volt idő. És ma az egyik szünetbe csak úgy odajött hozzám, és azt mondta, hogy "Szia ...! Tök jó a pólód! Hordasz te egyáltalán melltartót? Ja, de nem is lenne mivel kitömni! Hihihi!" És azzal elment én nem szóltam semmit csak bámultam magam elé. Mert ebben az a fura, hogy nem is ismer engem, akkor miért oltogat? Meg nem is volt rá oka. Életembe egyszer sem szóltam hozzá, nem is beszéltem ki a háta mögött, akkor miért csinálta ezt?

Légyszi olyanokat írjátok, hogy hogy tudnék neki visszaszólni, mert ez nem mehet így tovább!

Előre is köszi!



2012. szept. 4. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ilyenek gyökerek, nem érdemes velük foglalkozni. Ne hogy egy ilyen miatt rossz kedved legyen.
2012. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia, ne foglalkozz vele! Ha még egyszer be szól mond meg neki,hogy most már le lehet szállni rólad,törődjön a saját dolgával! És azt is mond neki,hogy te legalább nem vagy egy kifent-kikent pláza cica! Szerintem ezek után nem igen fognak beszólni neked ha igen..nincs mit tenni...ismertesd meg velük a rosszabb éned... verekedéssel csak csínyán...:)
2012. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De igenis rosz kedvem van. És todod miért? Azért mert most azt hitte, hogy "jaj de jó vagyok" és most nem fog leállni, mert neki az jó, ha másokat csesztethet és én ezt nem szeretném egészen 19 éves koromig. Ebben az a szar, hogy mi egy nyelvi előkészítős osztály vagyunk. Magyarul az első évben szinte csak nyelvet tanulunk és 10.-be kezdjük el úgymond a 9.-es anyagot. Szóval nem akarom ezzel elszarni 5 évet
2012. szept. 4. 15:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézz rá baromi lenézően, és mondj valami ilyesmit: Gratulálok az agyi szintedhez. vagy Nekem legalább nem az agyam sikerült ekkorára.
2012. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, szerintem ezt az agyi szinteset be fogom vetni.

És még... Valakinek van még ötlete? Szívesen fogadok minden választ!

2012. szept. 4. 18:46
 6/8 emir72 válasza:

Válaszok:

- A pasim pont így imádja!

- Szerinted kicsi? Gondolom azért tűnt fel, mert aránylik az IQ-dhoz!

- ... és neked miért nincs dudor a nadrágodon?


... legfőképp: A populációnak miért pont ezzel az egyedével kellene foglalkoznod?

2012. szept. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Synesztro ***** válasza:
100%

Mond neki, hogy kerülje a falakat, mert neki megy a sarkának, és eldurran a szilikon.

- Én észt örököltem anyámtól, nem vízilabdát.

- Arra vágsz fel hogy kanyarban tudsz velük indexelni?

- Én megtanultam kiskoromban úszni, Te viszont csak lecserélted a karúszókat.:) (Ez a kedvencem!;))

- Látom neked aztán jó nagyok a melleid. És milyen kis formás vagy! A segged is ahhoz lett igazítva.:D

- Még soha nem láttam hogy egy krumplis zsákot az utcán szedjenek fel, és nem a földről.

- Á te is a buszon voltál? Már értem mért erőlködött a sofőr, hogy egyenesben tartsa, mert egyfelé erősen húzott.

Ha kell tudok még egy párat, ebben májer vagyok;)

2012. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Spilo666 válasza:
Veregesd orrba/csöcsbe és kész
2013. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!