Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondja azt mindenki,...

Miért mondja azt mindenki, hogy tanuljak ameddig csak tudok?

Figyelt kérdés
Most fogok érettségizni és még tanulni fogok egy ideig ha indul az a szak amit szeretnék, de akkor is a tanulással csak az idő megy el és még ha azt is tanulom amit szeretnék szörnyen unalmas. Ha meg nem tanulok nem találok munkát, mondjuk szerintem így se nagyon fogok találni semmit.
2011. nov. 27. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért mondja mindenki azt, hogy tanulj amíg tudsz, mert bizony eléggé lehetetlen jelenleg munkát találni (foleg pályakezdoként, szakmai tapasztalat nélkul) és amíg tanulsz, addig legalább nem vagy munkanélkuli. Mégis jobban hangzik azt mondani, hogy "diák vagyok", mint azt hogy "munkanélkuli". Én júniusban fejeztem be a tanulmányaimat, 24 éves vagyok, nem dolgoztam még sehol és nem kellek sehova. Bizony jobb volt, amíg diák voltam :(
2011. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zkriszti3 ***** válasza:
Már nem úgy van mint 15 éve,hogy aki dolgozni akar az munkát is kap. A másik dolog amiért érdemes tanulni az az ,hogy jobban tudsz mozogni egy jó iskolai végzettséggel mint " csak " érettségivel.
2011. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!