Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A suliban van egy nagyon...

A suliban van egy nagyon gonosz tanár, senki se szereti, és csak a kis kedvenceit a strébereket imádja. Engem kimondottan utál, nem tudom miért, szerintetek mit csináljak, hogy egy kicsit legalább megkedveljen?

Figyelt kérdés
Az angol tanárom a legrosszabb tanár, akit ismerek, szünetben azon gondolkoztunk, hogy hogy lehet neki férje, meg gyerek? Na mindegy, a lényeg, hogy én igyekszem meg minden, nagyon sokat tanulok, de 2 év hátrányban vagyok, mert nem rég jöttem, és az előző sulimban nem tanultunk angolt.Nagyon szeretném, ha nem szívózna velem mindig, mert ettől kicsit stresszes leszek, mert én semmi rosszat nem csináltam, csak az a baja velem, hogy nem vagyok stréber :/ Ti mit csinálnátok?

2013. márc. 11. 16:46
 1/2 Petyóca válasza:

szia.

valószínű, hogy valami kommunikációs problémátok van egymás közt. nem tudom Te, (Ön) hány éves és hogy férfi vagy nő.

Nagyon sok minden miatt, esetleg múltbéli vagy családi problémái is lehetnek a tanárnak.

De pontos választ nem lehet adni, miért is ilyen. ezt a videót tudom ajánlani önnek: http://www.youtube.com/watch?v=HlUxyipCNSQ

2013. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PoseidonXD válasza:
Hat konnyebb esetben, legy streber!!Tudom nem valami jo otlet ,vagy... egyszeruen tanulj minden orara tanulj elore leckeket hogy amire felveszitek a suliban mar tudjad!!!Evel szerzel nala egy par jo pontot~~~:DSok sikert
2013. márc. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!