Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mostanában olyan érzésem van...

Mostanában olyan érzésem van mintha figyelnének esténként! Tegnap jövök haza haveromtól 6 óra fele más sötét volt és mintha követtek volna hátranéztem de nem volt ott senki majd elötem kiaudt 2 lámpa! Szerintetek csak hallucináltam vagy mi volt?

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Lámpa: kiégett az égő, nem nagy dolog, itt is előfordul.

Érzés, hogy követnek: paranoia

2012. nov. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy Slender Man volt az.
2012. nov. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de pont ugyanakkor égett ki mind 2?
2012. nov. 4. 12:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Én figyellek, buzy vagyok.
2012. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"de pont ugyanakkor égett ki mind 2?"


Nálunk, az utcába, egyszer egy este az összes kiégett... meg az utcai lámpák többsége amúgy is szar... nálunk volt, hogy napokig sötétség volt kint.

2012. nov. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szobek ***** válasza:
Lehet, hogy rád tapadt egy szellem, vagy valami más.Ilyenkor ne ijedj meg, tedd fel magadban a kérdést: Ki vagy? Majd figyeld gondolataidat, és az érzéseidet. Sok mindent elárulhat.
2012. nov. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és az lehet hogy figyel engem A CSEND?
2012. nov. 11. 18:59
 8/9 Mikrobi 57 válasza:
Nem a CSEND figyel Téged.Te figyeled magadat és a környezetedet.Vannak véletlen egybeesések.Ha ezeket nem kapcsolod logikailag sehova, észre sem veszed őket.Ha beleillenek egy eseménysorba észreveszed és több jelentőséget tulajdonítasz neki, mint kellene-főleg, ha valamelyik hipotézisedet alátámasztani látszik a dolog.Ilyenkor elmélkedik az ember arról, hogy a sors keze, meg hogy meg van írva a csillagokban, a vallásosak Isten akaratát vélik felfedezni, a matematikus pedig úgy véli, statisztikailag aminek az esélye nem nulla, az előbb utóbb megtörténhet, azaz megtörténik.
2013. jan. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az emberek gyakran hajlamosak arra, hogy ha sok furcsa egybeesés történik az biztos valamilyen paranormális tevékenységet jelent ez üldözési mániához is vezethet vagy azt hiszi az illető hogy, megátkozták közbe meg csak véletlenek sorozata
2014. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!