Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Beilleszkedés. Miért pont én?

Beilleszkedés. Miért pont én?

Figyelt kérdés

Jövőre elméletileg jön egy új osztálytárs és engem kértek meg,hogy segítsek neki beilleszteni.

Mi van olyankor ha én nem akarom mert mondjuk nem szimpatikus?Egyébként sincs kedvem körül rajongani meg jópofizni egy új gyereknek. Hogy közöljem ezt a tanárral?



2013. ápr. 22. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert elvágod magad a tanár előtt.
2013. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy lehet, hogy szimpatikus lesz...
2013. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia:) Elhiszem hogy inkább a barátaiddal vagy mint ez uj idegen gyerekkel lenni de gondolj bele szegénynek milyen orssz lesz..bekerul egy uj osztályközösségbe ahol nem ismer senkit. Barátkozz vele! Gondold magad a helyébe milyen rossz lehet egyedul ucsorogni majd a oadba ugy hogy a többiek egyutt vannak és téged nem is hivnak oda!
2013. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egész fura nekem ez a szituáció. Nálunk olyan jó az osztály közössége hogy az újakat azonnal befogadja, és már a szünetben barátokkal van. Ha visszahúzódó, próbálj neki ebben segíteni. Szerintem amit kértek tőled nem feltétlenül azt jelenti hogy legyél mellette mindig. Szerezzen minnél hamarabb barátokat és akkor már be is illeszkedett. Egyébként szerintem nem véletlenül téged kértek meg erre, vedd jó jelnek, hogy bízik benned a tanár. 14/F
2014. júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!