Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Új osztályba kerültem, de nem...

Új osztályba kerültem, de nem tudok beilleszkedni, mit tegyek, hogy ez ne így legyen?

Figyelt kérdés

gimnázium első osztályáról lenne szó, próbálok beszélgetni, de 1-2 mondat után kimerül a társalgás. A Fiúkkal a Fociról, PC játékokról próbálok társalogni, de egy igennel vagy egy nemmel lepattintanak. A lányokkal meg tényleg nem tudok semmiről sem beszélni.... Az egész osztály 3 suliból jött, ahonnan én jöttem, onnan csak 1 fiú van, ő vele szoktam beszélgetni, de a többieket is meg szeretném ismerni, csak így nehéz, hogy ők nem nyitnak felém, meg nem tudok miről beszélni velük.

KB mindenkiről tudok mindent már, tehát ez is ellőve, hogy megkérdjem hogy hova járt, mit csinált stb...


16/F



2013. ápr. 14. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is pont ebben a helyzetben vagyok, kilencedikbe járok. Nekem annyi a könnyebbség, hogy mindössze hatan vagyunk fiúk az osztályban a többi 27 lány. 2 fiú az aki kicsit nagyképű, menő, de velük is lehet beszélgetni. a többiekkel egész jól megvagyok.

Azt javaslom vegyél részt minden közösségi programban, és próbálj velük beszélni, vagy egyszerűen csak hallgatni őket. Megkérdezheted hogy miből kell készülni másnapra, vagy egyebek.

2013. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy is odacsapódsz majd egy "klikkhez", amit a legjobban be tudsz fogadni.Én iskolát váltottam, saját tapasztalatból mondom.
2013. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!